To już czas by ruszyć temat zakończenia sezonu! Już niebawem zlot maniaków oldschool`owych volkswagena w Częstochowie. Miejmy nadzieję, że frekwencja nie zawiedzie!


Zrobimy coś, czego dawno nie było, coś czego się nie spodziewacie. Zlot będzie miał charakter mini rajdu. Na początku zwiedzimy Muzeum Zapałek w Częstochowie, skąd później wystartuje cała zabawa. Uczestnicy będą zwiedzać muzea, odnajdywać miejsca ze zdjęć, odpowiadać na zagadki oraz dobrze się przy tym bawić.

Na integrację zapraszamy już od piątku. Jeśli ktoś nie będzie chciał jechać całej nocy na zabawę z nami, to zapraszamy już dzień wcześniej. Miejmy nadzieje, że wszystkim termin spasuje. Przejdźmy do konkretów:
Termin:  4-5.10.2014
Miejsce: Częstochowa
Koszt:  150 zł (nocleg z piątku na sobotę plus śniadanie 45 zł) + koszt koszulki
Zakończenie sezonu vw-oldschool._pl 2013 256

Co planujemy?
Sobota 4.10.14

  • 10:00  Spotykamy się pod Muzeum Produkcji Zapałek. Dzielnica nie za piękna ale nie bójcie się, przeżyjemy! Formalności i zwiedzanie.
  • 11:00  Zwiedzanie Muzeum Produkcji Zapałek
  • 12:00  Startujemy do I etapu naszej zabawy. Przejeżdżamy według itnerera do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Musi być trochę świętości w Świętym mieście! Zwiedzamy bawimy się dobrze po czym wyruszamy do II etapu naszej zabawy. A w nim zwiedzicie już sami dwa mniejsze muzea. Muzeum Historii Kolei i Muzeum Górnictwa Rud Żelaza.
  • Około 14:30 Meta rajdu na Palcu Biegańskiego. Będzie można tam jeszcze zwiedzić Ratusz i wejść na wierze widokową. Trochę oddechu, odpoczynku, sławy w mieście ,zdjęć na tle Jasnej Góry i lecimy dalej.
  • 16:00 Obiad, a gdy już się najecie przejedziemy do rodka, w którym już będą tańce, hulańce, grile i miłe chwile! rodek który przyjmie nas w swe progi nosi nazwę „Słoneczny Brzeg” usytuowany jest w malowniczym borze sosnowym obfitującym w grzyby i jeżyny. (http://www.slonecznybrzeg.com/)
    ropzoczecie vw-oldschool.pl Kruszwica_ 2014 026

Niedziele 5.10.14

  • 9:00 Śniadanie.Po śniadaniu konkursy, rozdanie nagród, całusy od prezesury i uścisk dłoni.

Pamiętajcie, mamy ograniczoną liczbę miejsc – kto pierwszy, ten lepszy!

Co dostajecie „w cenie”? Uścisk dłoni prezesa, zwiedzanie czterech muzeów, sobotni obiad, sobotni grill/ognisko
niedzielne śniadanie, wlepki, dyplomy…

Czego nie otrzymujecie? Jak pokazały ostatnie zloty – gwarancji dobrej pogody, procentów na wieczór, koszulki – standardowo jest ekstra płatna – 35 zł. Projekt będzie dostępny w bliżej nieokreślonym „później”.
ropzoczecie vw-oldschool.pl Kruszwica_ 2014 070

Wszelkie pytania i wątpliwości najszybciej rozwiejecie na pytając na naszym forum. Tam też możecie się zapisać.

Zbieramy zaliczki w kwocie 50 zł od uczestnika bądź od razu cała kasę.

KlassikAuto.pl jest internetowym patronem medialnym tej imprezy!

Pozdrawiam

Daniel Kaczorowski
http://www.vw-oldschool.pl/
zlot główny vw-oldschool._pl 2014 244