Subskrybuj

Laur KlassikAuto.pl

Ze względu na rosnące zainteresowanie warsztatami zajmującymi się renowacją pojazdów zabytkowych oraz zapotrzebowanie na ocenę ich pracy postanowiliśmy przyjrzeć się im bliżej i wystawić ocenę jakości świadczonych usług. Tworzymy listę polecanych przez nas warsztatów samochodowych do renowacji i obsługi pojazdów zabytkowych.

Czym są i co oznaczają laury KlassikAuto.pl ?

Jest to odznaczenie i wyróżnienie dla zwycięskiego warsztatu zajmującego się renowacją samochodów i motocykli. Maksymalnie można zdobyć 3 laury. Jeden laur przyznawany jest dla bardzo dobrego zakładu, dwa laury – to miejsce uznane za „wyjątkowe rzemiosło”, a trzy laury przyznajemy firmie, dla której odbudowa samochodów jest sztuką.

Kto i za co przyznaje laury KlassikAuto.pl

Laury przyznawane są przez Inspektora KlassikAuto.pl, który dokonuje oceny zgłoszonego warsztatu. Wśród poglądowych kryteriów, którymi się kieruje będą między innymi: jakość wykonanych prac (na różnych etapach), wyposażenie warsztatu, szacunkowy czas wykonania prac i ich cena. Ważna jest także dostępność tego miejsca dla klienta, ewentualne konsultacje i uzgodnienia, czy monitoring poszczególnych etapów prac.

Jak zdobyć prestiżowy laur?

Najważniejsza jest jakość wykonanych prac, ze szczególnym uwzględnieniem oryginalności i ewentualnych modyfikacji. Jak widzicie, kryteria oceny nie są jednoznacznie określone i sztywne. Inspektor wydaje subiektywną opinię na temat procesu renowacji pojazdu zabytkowego, tego jak rozwiązywano poszczególne problemy, w jakim czasie i jakie były tego koszty. Nasz Inspektor jest osobą z wymaganym doświadczeniem w tym zakresie. Analizowane będą również opinie klientów.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Naniesiemy na mapę Polski naszą subiektywną listę dobrych warsztatów samochodowych.

Dane techniczne, historia