Z każdym rokiem usługi wypożyczenia pojazdów stają się coraz bardziej atrakcyjne, rośnie też ilość powodów, dla których warto samochód wynająć. Oto kilka propozycji i podpowiedzi, wobec których nie można przejść obojętnie.

Możesz wypróbować nowoczesny samochód dłużej, niż podczas jazdy próbnej

Flota aut w wypożyczalniach jest bardzo bogata. SUV-y, kombi, limuzyny, sportowe coupe, busy i dostawczaki to jedynie część z obszernej oferty, podzielonej na tematyczne kategorie. O tym, jak wieloma samochodami można się przejechać, warto przekonać się samemu, przeglądając ofertę carfree.pl.

Rezerwować da się on-line

Przez dedykowaną stronę internetową można nie tylko zapoznać się z gamą dostępnych pojazdów, ale również poznać całkowity koszt wypożyczenia w danym zakresie dat. Po wypełnieniu formularza i opłaceniu całci, podczas odbioru wystarczy jedynie wylegitymować się prawem jazdy i złożyć podpis na umowie. Tym samym formalności da się dopełnić w sposób bardzo wygodny.

Kaucja nie jest wymagana

Chociaż nie jest to regułą, to renomowane usługi wypożyczalni, takich jak carfree.com.pl nie zakładają wpłaty kaucji od wypożyczającego. Oznacza to, że płatność obejmuje dokładnie taką kwotę, jaką system wyliczył w trakcie rezerwacji, a podawanie danych do karty kredytowej celem zablokowania na niej zabezpieczenia nie jest konieczne.

Wypożyczyć można także na miesiąc

Jeśli auto jest potrzebne na dłużej, to można starać się o uzyskanie korzystniejszej kwoty niż w przypadku kilkudniowego wynajmu. Jest to opcja atrakcyjna np. dla tych, którzy mają w planach wyjazd wakacyjny, a nie dysponują samochodem własnym lub służbowym.

Całodobowe wsparcie

W przypadku awarii pojazdu lub potrzeby dokonania konsultacji z obsługą ze wsparcia technicznego można skorzystać drogą telefoniczną przez całą dobę. Usługa taka również mieści się w cenie podstawowej. Jeśli istnieją realne obawy dotyczące jazdy nieswoim samochodem, to można zdecydować się także na wybór dodatkowo płatnego ubezpieczenia, które w znaczącym stopniu uwalnia od odpowiedzialności majątkowej w trudnych sytuacjach, np. podczas stłuczki.

Warto skorzystać z oferty wypożyczalni – oferty są obecnie bardzo korzystne, a zalety takiego rozwiązania – niemożliwe do przecenienia.