Rozwój to nieodłączny element biznesu – niezależnie od tego, czy zajmujesz się prowadzeniem jednoosobowej działalności usługowej, czy odpowiadasz za zarządzanie dużym centrum handlowym. W każdym przypadku musisz szukać rozwiązań, które pozwolą Ci na to, by stawać się coraz lepszym w swoim fachu. 

Dysponujesz posesją, parkingiem lub częściami budynku, z których korzystają Twoi pracownicy lub klienci? Warto zastanowić się nad dodatkowymi udogodnieniami. Jedną z interesujących alternatyw może być m.in. stacja ładowania samochodów elektrycznych. Sprawdź więc dlaczego i jaki model wybrać. Na podstawie przedstawionych informacji przekonasz się także, dlaczego nie jest to wcale tak skomplikowane, jak pozornie może się wydawać. 

Czy warto montować stacje ładowania samochodów elektrycznych na parkingu?

Oczywiście, że tak. Jest to element, który sprawia, że Twój obiekt staje się dużo bardziej atrakcyjny od konkurencyjnych działalności. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność aut elektrycznych, przyciągniesz w ten sposób uwagę liczniejszej grupy osób, dysponujących takim pojazdem. Prowadząc obiekt handlowo-usługowy (np. centrum handlowe) lub noclegowy (np. hotel), jest to inwestycja, która pozytywnie wpłynie na ocenę Twojego przedsiębiorstwa. To z kolei przełoży się na zainteresowanie klientów, poprawę wizerunku i podniesienie sprzedaży. 

Wiesz już, dlaczego stacja ładowania samochodów elektrycznych jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego obiektu? Wybór odpowiednich konstrukcji nie powinien być jednak przypadkowy. Sprawdź więc, czym należy kierować się podczas inwestycji. 

Jak wybrać właściwy model stacji?

Do najważniejszych kryteriów wyboru powinna należeć moc. Im jest ona większa, tym szybciej akumulator auta zostanie naładowany. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku obiektów handlowych i miejsc publicznych, trzeba spodziewać się osób, które niekoniecznie po godzinie lub dwóch od podłączenia zwolnią miejsca innym zainteresowanym. Czasem lepiej więc postawić na maksymalizację ilości gniazd. Z ładowarkami Alumast jest to jednak o wiele prostsze. 

Dlaczego akurat ładowarki Alumast?

Ponieważ jest to połączenie bezpiecznych i niezawodnych słupów wietleniowych z kompozytu oraz ładowarek dla samochodów elektrycznych. Jedną inwestycją jesteś więc  w stanie nabyć dwa istotne elementy dla swojego parkingu. 

Kompozytowe słupy wietleniowe z funkcją ładowania zostały wyposażone m.in. w dwa wtyki o mocy 8 Kw. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta. Zastosowana technologia umożliwia również stosowanie autoryzacji na podstawie RFID lub mobilnej aplikacji, co eliminuje ryzyko podłączenia się do sieci przez osoby niepowołane. Więcej szczegółów na temat wykorzystanych technologii, możliwości personalizacji stacji ładowań, czy wariantów wizualnych, znaleźć można bezpośrednio na stronie firmy Alumast – gdzie serdecznie zapraszamy. 

Chcesz poznać szczegóły, potrzebujesz personalizacji oferty lub informacji odnośnie finalizacji? Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z zespołem specjalistów Alumast.