Działająca przeszło trzydzieści lat na polskim rynku firma TAURUS to obecnie lider w zakresie boxów dachowych. Oferuje wysokiej klasy bagażniki dachowe, które sprawdzą się bez względu na to, gdzie się udajesz i gdzie się znajdujesz. Nie bez powodu hasłem przewodnim firmy jest „Gdziekolwiek jedziesz…”. Marka od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, a oferowane przez nią boxy samochodowe cenione są za wysoką funkcjonalność.

  1. Jaką historię ma firma TAURUS?
  2. Czym charakteryzuje się dobry box dachowy z oferty firmy TAURUS?
  3. Boxy dachowe innych marek znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Taurus.

Jaką historię ma firma TAURUS?

Jak już wspomnieliśmy, firma działa przeszło trzydzieści lat. Powstała w roku 1986. Od samego początku marka kojarzona była z transportem. Jako pierwsza na polskim rynku zaczęła produkować bagażniki samochodowe, które składały się wówczas z:

  • odrębnych belek bazowych,
  • wymiennych przystawek.

Można było dzięki nim bezpiecznie przewozić sprzęt sportowy, taki jak narty czy rowery. Dzisiaj w ofercie firmy znajdują się perfekcyjnie wykonane boxy dachowe. Jeśli chcesz się o tym przekonać, wejdź na taurus.info.pl.

Czym charakteryzuje się dobry box dachowy z oferty firmy TAURUS?

Decydując się na box dachowy z oferty firmy TAURUS, możesz mieć pewność, że wybierasz produkt, który pod żadnym względem Cię nie rozczaruje. Każdy box dachowy z oferty firmy wykonany jest tak, aby dach samochodu był bezpieczny. Marka stawia na wysoką funkcjonalność, oferując modele, dzięki którym pojemność samochodu znacznie się zwiększy. To idealne rozwiązanie, gdy w grę wchodzi dłuższy wyjazd. Jaka pojemność wchodzi w grę? Nawet 630 litrów! Taki bagażnik dachowy to łatwość pakowania nawet w najdłuższą trasę. Zmieszczą się w nim narty i deski snowboardowe.

Każdy box dachowy oferowany przez firmę TAURUS wyposażony został w zamki skutecznie chroniące zawartość przed dostępem osób trzecich. To również gwarancja tego, że dachowe boxy nie otworzą się trakcie jazdy do 130 km/h. Marka oferuje takie kufry dachowe, które wyposażone zostały w siłowniki, które ułatwiają pakowanie przytrzymując pokrywę boxa. Jeśli interesują Cię najlepsze boxy dachowe, te marki TAURUS to naprawdę bardzo dobry wybór. Warto dodać, że do zamocowania boxa na dachu należy użyć takiego akcesorium jak bagażnik bazowy. Za sprawą bagażnika bazowego na dachu zamocujesz również uchwyt na narty lub rower.

Box dachowy jakiej innej firmy można kupić, decydując się na skorzystanie z usług marki TAURUS?

W roku 1995 roku marka TAURUS zdecydowała się nawiązać współpracę z firmą THULE. Trwa ona do dzisiaj, czego efektem jest szeroka oferta boxów również tej cieszącej się uznaniem szwedzkiej firmy. Cechą charakterystyczną wszystkich proponowanych produktów jest łatwy montaż, z którym poradzi sobie każdy. Wybierając odpowiedni wariant modelu, można postawić boxy produkcji TAURUS bądź THULE, które idealnie wpisują się w indywidualne potrzeby. Szczególnie polecamy kufry dachowe Taurus Xtreme, które są nisko osadzone na belkach, ponieważ posiadają wyprofilowane dno.

Jeśli chodzi o THULE, na uwagę zasługują modele z linii Motion XT. Linia Motion XT dopracowana jest w najmniejszych szczegółach. Jeśli szukasz bagażnika, który sprawdzi się świetnie, wybierz ww. modele kufrów na dach.