NOWA KOLEKCJA OD DE AGOSTINI – „URSUS C-330!

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz krok po kroku i część po części złożyć model kultowego ciągnika Ursus C-330 w imponującej skali 1:8. Ursus C-330 zapisał się w historii polskiego rolnictwa, a także w pamięci setek tysięcy rolników. Niezawodny, łatwy w obsłudze i niedrogi – z pewnością w dużym stopniu przyczynił się do mechanizacji polskiej wsi, w której dawniej rządziły wozy i narzędzia zaprzęgane w konie.

Zamów kolekcję na stronie – https://bit.ly/deagostini-ursus – używając kodu – URSUSPRO – i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Model, który możesz złożyć powstał on na bazie doskonale zachowanego egzemplarza z fabryki Ursus, który został drobiazgowo zeskanowany i odtworzony w skali 1:8 z pedantyczną dbałcią o detale. Wśród wielu atrakcyjnych funkcji modelu znajdziesz: ruchome koła i inne elementy, święcące reflektory czy dźwięk pracującego silnika. Z pewnością będzie wyglądał imponująco na Twojej półce!

Każdy numer kolekcji składa się z trzech działów – artykułu, galerii i instrukcji montażu. Czytając naszą serię i składając model, będziesz miał niepowtarzalna okazje, by przyjrzeć się historii ciągników rolniczych, w tym oczywiście ursusów, a także szczegółowo poznać tajniki budowy C-330.

Warto zamówić prenumeratę, ponieważ oprócz niższej ceny, otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: plakat z Ursusem C-330, segregator na zeszyty kolekcji, retro notes z Ursusem, kubek z Ursusem (poj. 330 ml), T-shirt z Ursusem.

W ofercie prenumeraty PREMIUM otrzymasz dodatkowo model bel słomy, które nadadzą rustykalny charakter Twojemu modelowi Ursusa C-330 oraz replikę pługa, dzięki której twój Ursus C-330 będzie jeszcze bardziej efektowny.

Zamów kolekcję na stronie – https://bit.ly/deagostini-ursus – używając kodu – URSUSPRO – i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!