Prestiżowe, komfortowe, nowoczesne – samochody Audi są jednymi z najczęściej wybieranych pojazdów nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez przedsiębiorców. Jak wyposażyć swoją firmę w wysokiej klasy modele tego producenta? Warto wziąć pod uwagę ofertę wynajmu długoterminowego, która stanowi atrakcyjną alternatywę dla usługi leasingu i kredytu samochodowego.

Wynajem długoterminowy samochodów – na czym polega?

Długoterminowy wynajem samochodów jest usługa, która umożliwia pozyskanie pojazdu na dłuższy okres w ramach najmu. Najczęściej – wskazuje pracownik wypożyczalni Star Fleet – minimalny czas wynajmu wynosi 2 lata.

Dzięki wynajmowi długoterminowemu firma może pozyskać różne samochody – osobowe, dostawcze, w tym także samochody wyższej klasy marki Audi.

Wynajem długoterminowy samochodów Audi może być bardzo dobrym wyborem dla wielu przedsiębiorców. Jakie są jego najważniejsze zalety i koszty?

Dlaczego warto zdecydować się na długoterminowy wynajem samochodu?

W ramach długoterminowego wynajmu samochodu klient może pozyskać pojazd w ramach umowy najmu, która opiera się na leasingu operacyjnym. Różni się ona jednak od niego ratami niższymi nawet o 60%, ponieważ finansowanie opiera się w tym przypadku tylko na utracie wartości pojazdu, a nie na całym jego koszcie.

W ramach umowy wynajmu długoterminowego klient uzyskuje również kompleksowe wsparcie, które obejmuje opłatę kosztów jak:

 • rejestracja

 • przeglądy

 • ubezpieczenie

 • serwis

 • wymianę części eksploatacyjnych

 • likwidowanie szkód

 • samochód zastępczy

Dzięki szerokiej gamie pakietów do wyboru wynajmujący może wyselekcjonować taką obsługę, która pozwoli mu na wygodne korzystanie z pojazdu – nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Co ważne, opłata za wynajem długoterminowy jest ustalona z góry i obejmuje ona powyższą obsługę, dlatego wynajmującego nie zaskakują żadne dodatkowe koszty, które mogłyby spowodować zaburzenie jego płynności finansowej.

Poprzez wynajem długoterminowy samochodów Audi można zatem pozyskać potrzebny pojazd w bardzo prosty i wygodny sposób, a następnie użytkować go bez ponoszenia wysokich kosztów.

Wynajem długoterminowy samochodów Audi – ile kosztuje?

Wynajem długoterminowy samochodów Audi jest związany z przystępnymi kosztami miesięcznymi, które obejmują również szereg innych usług związanych z użytkowaniem pojazdu. Jakie są przykładowe ceny najmu?

W wypożyczalni samochodowej Star Fleet, która specjalizuje się w wynajmie długoterminowym samochodów, ceny prezentują się następująco:

 • Audi A5 – miesięczny wynajem od około 2700 złotych,

 • Audi S3 – miesięczny wynajem od około 3900 złotych,

 • Audi Q7 – miesięczny wynajem od około 5600 złotych,

 • Audi Q3 – miesięczny wynajem od około 2200 złotych,

 • Audi A3 – miesięczny wynajem od około 1800 złotych.

Z dokładnymi kosztami usług najmu samochodów marki Audi w wypożyczalni Star Fleet można zapoznać się bliżej na jej stronie internetowej. Aby uzyskać indywidualną wycenę, należy skontaktować się z pracownikiem wypożyczalni, który przygotuje ją, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Wynajem długoterminowy samochodów Audi – podsumowanie

Wynajem długoterminowy samochodów Audi może być zatem bardzo dobrym wyborem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną pozyskać samochód wyższej klasy bez konieczności wydawania na ten cel sporej kwoty.

Szeroka gama pojazdów oraz pakietów umów daje możliwość dopasowania konkretnej oferty do własnych potrzeb pod każdym względem. Wynajem daje przy tym większy komfort niż leasing, ponieważ nie obejmuje on dodatkowych opłat za eksploatację, poza podstawowymi kosztami związanymi z zakupem paliwa.