Wyjątek w KlassikAuto.pl! Polecamy organiację podobnych imprez z zabytkowymi autami.

Ostatni dzień rywalizacji w tegorocznej edycji Rage Revolution Underground Run.


Kolejny dzień rywalizacji w tegorocznej edycji Rage Revolution Underground Run rozpoczął się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni, skąd uczestnicy udali się do Juraty. Część zawodników pokonała tą trasę drogą lądową, a część zdecydowała się dotrzeć do Juraty przez Zatokę Gdańską.

W związku z panującymi zarówno na drodze, jak i na morzu warunkami, dotarcie na czas do punktu wskazanego w instrukcji było sporym wyzwaniem. Czas na prawdziwe Water Adventure.

Po dotarciu na molo w Juracie uczestnicy udali się do szkółki sportów wodnych Polsporty.pl, w której każdy poszukiwacz, wiatru, przygody i adrenaliny znajdzie coś dla siebie. W swojej szkółce Polsporty.pl oferują zajęcia rekreacyjno-sportowe, które opierają się na intensywnych szkoleniach windsurfingowych, kitesurfingowych i wakeboardingowych. Pasjonaci żagli mogą skorzystać ze szkoleń na katamaranach oraz optymistach. Dodatkowo Polsporty.pl zapewniają duży wybór zajęć alternatywnych: skimboard, rowery i skutery wodne, banana trips, frisbee, batut, siatkówka plażowa.

Uczestnicy stanęli do rywalizacji w kategorii Water Adventure. Każdy z nich miał do wykonania wskazane przez instruktorów zadania na: fly-boardzie, wakeboardzie i skuterze wodnym. Największym powodzeniem cieszył się fly-board, urządzenie zasilane strumieniami wody, dzięki któremu można unosić się w górę, zanurzać się, a następnie wzbijać w powietrze – zupełnie jak w świecie delfinów. Flyboard jest absolutnym odkryciem na rynku atrakcji wodnych. Po raz pierwszy urządzenie zostało zaprezentowane jako innowacja w grudniu 2011 roku na targach Paris Boat Show w Paryżu. Okazał się on również największym wyzwaniem dla zawodników.

W kategorii Water Adventure zdecydowanymi liderami byli zawodnicy z Teamu Krucza18.pl (Adam Ziółkowski, Jakub Trzebiński), którzy zdobyli w sumie 72 punkty. Tuż za nimi znalazł się NH Hotels (Wojtek Krzyżanowski) z sumą 50 punktów. A jako trzeci uplasował się Team Soda (Michał Sowa, Karol Kremplewski) zdobywając 41 punktów. Tym sposobem oficjalnie zakończyliśmy rywalizację w tegorocznym Rage Revolution Underground Run.

Po zakończonej rywalizacji uczestnicy mogli oddać się chwili relaksu na plaży, a następnie wrócili do Hotelu Nadmorskiego, gdzie o 22:00 rozpoczęła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Rage Revolution Underground Run 2012.

Elite Circle zagościło na Molo Safety Day. Tego samego dnia Elite Circle zagościło na siódmej już motoryzacyjnej imprezie z cyklu ABC Bezpieczeństwa, która od 2006 roku nieprzerwanie gromadzi przy sopockim molo miłników motoryzacji z całej Polski. W strefie Elite Circle gościem i ekspertem zarazem  był Jerzy Dziewulski. W strefie wystawione zostały również 3 luksusowe auta Rage Revolutions, m.in.: Corvette Z1, Corvette C3, Mercedes C AMG.

Olga Krzemińska
www.powersport.pl

Redakcja KlassikAuto.pl: ciąg dalszy nastąpi.