1 września 2018 r. kilka miast Województwa Śląskiego odwiedziło blisko 80 samochodów uczestniczących w kolejnej edycji Zlotu Pojazdów Epoki Minionej. Uczestnicy przejechali od Czeladzi, przez Świętochłowice i Gliwice po Rudę Śląską, by sprawić, zarówno sobie, jak i publiczności, wielką przyjemność z obcowania z pięknymi klasykami i youngtimerami.

Organizatorzy, tj. Kornelia i Tomasz Krzyżowscy, zapewnili ciekawy program całego wydarzenia. Zaproponowane konkurencje pozwoliły załogom sprawdzić, zarówno swoje umiejętności, jak i swoje samochody. Było wiele dodatkowych atrakcji, takich jak: zwiedzanie elektrowni, muzeów, wspólna kawa. Ten wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji rodzin i uczestników zlotu. Oczywiście wręczono nagrody za najładniejszy pojazd oraz za najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach.

Była to ciekawa i udana impreza, podczas której można było cieszyć się nie tylko widokiem samochodów, ale poznawać również historię motoryzacji, zwłaszcza tej z czasów PRL rozmawiając z ludźmi z pasją. Gratuluję Organizatorom i życzę, by w przyszłym roku frekwencja również dopisała :)

KlassikAuto.pl był partnerem wydarzenia. Dziękujemy :)
Zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Informacja znajduje się w menu dolnym strony.