Knurowskie Stowarzyszenie Klasyków serdecznie zaprasza na V Klasyczne Dni Knurowa. Zapraszamy właścicieli pojazdów wyprodukowanych przed rokiem 1990 do przyjazdu do Knurowa w dniu 15 czerwca 2019 roku. Zlot uświetni obchody Dni Knurowa, które są organizowane w dniach 15-16 czerwca 2019 r.

Formuła Klasycznych Dni Knurowa przewiduje organizację Rajdu Turystycznego wg itinerera strzałkowego, z wieloma atrakcjami i konkursami po drodze oraz zlotu pojazdów zabytkowych na Placu 700-lecia w Knurowie. Ze względów organizacyjnych, liczba załóg startujących w Rajdzie Turystycznym ograniczona jest do 50, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy.

W tym roku startujemy spod Muzeum Ognia w Żorach, ul. Katowicka 3. Początek rejestracji uczestników rajdu około godz. 10:00. Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w rajdzie turystycznym wysyłamy na adres: [email protected] (w mailu prosimy podać: markę, model, rok produkcji, zdjęcie pojazdu którym przyjedziecie oraz liczbę osób w załodze).

Jeśli chodzi o Zlot Pojazdów Zabytkowych na Placu 700-lecia, to nie trzeba się rejestrować. Zapraszamy wszystkich właścicieli klasyków, których pojazd spełnia wcześniej podane kryteria. Tutaj jedynym ograniczeniem jest wiek pojazdu, którym przyjedziecie. Jeśli posiadasz pojazd młodszy, wyprodukowany po 1990 roku, ale rzadko widywany na drogach, nietuzinkowy lub technicznie nawiązujący do klasycznej motoryzacji, napisz do nas- z pewnością się porozumiemy.  Start imprezy na Placu 700-lecia w Knurowie o godzinie 16:00.

Więcej szczegółów i informacji szukajcie na naszej stronie: www.facebook.com/knurowskiestowarzyszenieklasykow
lub na stronie wydarzenia:  www.facebook.com/events/1174920336013113/

Pozdrawiamy i zapraszamy
Knurowskie Stowarzyszenie Klasyków

Więcej szczegółowych informacji w dziale Kalendarz. Zapraszamy do odwiedzenia.
Zapraszamy do skorzystania również z naszego patronatu medialnego. Szczegółowe informacje: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/