Szanowni Państwo, Czytelnicy KlassikAuto.pl, mam na imię Grzegorz i od wielu lat ratuję polską motoryzację od zapomnienia.  Prywatnie jestem ratownikiem medycznym a zarazem strażakiem OSP. Przeprowadzam wiele akcji związanych z edukacją ratowników i strażaków.

Jednak w dniu dzisiejszym zwracam się do Państwa z prośbą o zapoznanie się z projektem, który przerósł mnie niestety pod względem finansowym.  Nazwa projektu brzmi:
„Ocalić od żyletek- Renowacja Nysy 522 Reanimacyjna”

Założenia wiążą się z uzbieraniem funduszy na przywrócenie do stanu oryginalnego tego właśnie pojazdu, aby stał się eksponatem powstającego w Mogilnie tzw: „Ratowniczego Muzeum”, w którym zbierać będziemy sprzęt ratowniczy i strażacki. Zebrane fundusze w całci zostaną przeznaczone na renowację pojazdu.

Za każde wsparcie finansowe  przewidziana jest nagroda dla wspierającego   https://polakpotrafi.pl/projekt/ocalic-nyse/wesprzyj?reward=MQ==

Zwracam się do Państwa z prośbą   ile jest to możliwe,  o wsparcie projektu i pomoc w uzbieraniu potrzebnej dla nas kwoty. Dla osiągnięcia celu projektu każda złotówka się dla nas liczy. Nawet najmniejsze kwoty rzędu 5 -10 zł przelane na konto fundacji przybliżają nas do osiągniętego celu. Jeżeli poszukamy 800 osób które przeznaczą symboliczne 10 zł to samochód ratowniczy powróci do stanu świetności sprzed lat.

Udzielę wszelkich informacji dla zainteresowanych projektem ratowania Nysy 522 typ Reanimacyjny oraz z naszej działalności ratowania historycznych sprzętów.

Strona główna projektu zawiera film promujący projekt/ zdjęcia projektu/ oraz wszelkie informacje o projekcie oraz formy wsparcia: https://polakpotrafi.pl/projekt/ocalic-nyse

Dodatkowe informacje:

https://www.facebook.com/ratowniczemuzeum
http://www.mogilno.in/5190/ratujmy-nyse
http://www.medioznawcza.pl/news.php?readmore=891
http://www.ospwitkowo.eu/10-aktualnosci/248-osp-witkowo-wspiera-projekt-nysa-522r

Pozdrawiam: Grzegorz Jakubowski, „Ratownicze Muzeum”