Świebodziński Dom Kultury i Sekcja Miłników Zabytkowej Motoryzacji „Klasyki Świebodzin” mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejną, trzecią już edycję Świebodzińskich Spotkań Miłników Zabytkowej Motoryzacji, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2016 r.
Klasyki w Świebodzinie (3)
Impreza od 2014 roku stała się ważnym elementem obchodów dni naszego miasta.

Tegoroczna edycja wzorem lat poprzednich dzielić się będzie na dwie części: część oficjalną – 11 czerwca oraz część turystyczno-krajoznawczą – 12 czerwca (dla chętnych, którzy zdecydują się zostać z nami). Mamy nadzieję, że odwiedzą nas również osoby, które uczestniczyły w spotkaniu w latach ubiegłych dlatego też postanowiliśmy nieco zmienić formułę spotkania, tak aby była atrakcyjna dla wszystkich.
Klasyki w Świebodzinie (4)
Największą innowacją będzie spływ kajakowy, podczas którego zwiedzać będziemy niedostępne zakątki pojezierza, które kryją unikalne na skalę światową elementy południowego odcinka Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.

Pozdrawiam i zapraszam
Krzysztof Juszyński

Mail: [email protected]
Tel.: 697 805 298

Ps.
Uczestnicy chcący zostać na dwa dni muszą dokonać zgłoszenia. Koszt noclegu wynosi 45 zł/os + dla chętnych 30 zł spływ kajakowy. Jeśli uczestnik deklaruje uczestnictwo tylko w pierwszym dniu imprezy, to po nadesłaniu zgłoszenia otrzyma posiłek i gadżety zlotowe. Wpisowe w takim przypadku wynosi 0 złotych.
Klasyki w Świebodzinie (2) Klasyki w Świebodzinie (7) Klasyki w Świebodzinie (6) Klasyki w Świebodzinie (1)