Od piątku 6 października do niedzieli 8 października w 4 halach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Targi „Retro Motor Show”. Tegoroczna edycja była nieco mniejsza powierzchniowo, niż to wydarzenie w poprzednich latach, ale nie mniej lista wystawców i zaprezentowanych pojazdów – była co najmniej zadowalająca!

Wystawcy rozlokowani zostali w 3 nowoczesnych halach i jednej historycznej, co w tym przypadku okupione było nieco mniejszą przestronnością i gorszym wietleniem.

Nie wdając się w analizy (bo kwestią gustu jest, czy Ferrari F40 przebija Bentleya GT 3R, czy DeLoreana DMC-12; czy Metz z 1912 r. jest lepszy od jeżdżącego i w pełni funkcjonalnego Magirusa – wozu strażackiego z 1923 r., czy wiklinowego Hanomaga z 1928 r…) i przedstawianie laureatów poszczególnych kategorii nagród przyznanych przez jury MTP i wystawców (aby nie robić kryptoreklamy) – zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Od Redakcji:
Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń wszelkich wydarzeń motoryzacyjnych. Wystarczy mail na adres: [email protected]

Kalendarz imprez

Zapraszamy do regularnego odwiedzenia największego w Polsce kalendarza imprez motoryzacyjnych. Wszystkie wydarzenia motoryzacyjne na cały rok są tutaj: https://klassikauto.pl/kalendarz/ Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany!

Patronat medialny

Warto skorzystać również z naszego patronatu medialnego. Tutaj są podstawowej informacje: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/