Zapraszamy do udziału w kolejnym naszym konkursie. Fajne nagrody czekają.

TEMAT filmiku: renowacja, wyścigi, tuning, brzmienie silnika, w śniegu, w błocie, ze zlotu lub inne ciekawostki.

Prześlijcie nam swoje filmiki, materiały video na jeden z powyższych tematów. Filmik może być nakręcony w garażu, na torze wyścigowym, zlocie zabytkowych pojazdów lub w jakimkolwiek innym miejscu. Ciekawa sceneria, np. zimowa, garażowa, zachód słońca, z rodziną, będzie dodatkowo premiowana. Filmik nie musi dotyczyć Waszego samochodu lub motocykla, ale osoba zgłaszająca musi być jego autorem. Akceptujemy filmiki zrobione ze zdjęć. Dla Pań, które zgłoszę się w konkursie dodatkowy bonus.

Wystarczy nakręcić filmik na jeden z powyższych tematów, najlepiej nie dłuższy niż 3 minuty, krótko go opisać (data, miejsce, wydarzenie) i wysłać wszystko na adres: [email protected] (można wysłać link do filmu)!

Oczywiście filmiki muszą dotyczyć starych samochodów lub motocykli (do 1990 roku). Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2019 roku. Wysłanie zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację.

Osoby, które prześlą ciekawy filmik, otrzymają atrakcyjną nagrodę.
Do wygrania między innymi: Smart Watsch, zestawy do zbudowania Poloneza 1500, gadżety Mercedes-Benz.
Sponsorem nagród są: DeAgostini, Mercedes-Benz Grupa Wróbel, Ford Autoskar oraz nasza redakcja. Nagrody jak zwykle do wyboru spośród wielu różnych.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie (subskrypcji) naszego profilu na YT: https://www.youtube.com/user/KlassikAuto