Bialskie klasyki Nocą już po raz drugi wyruszają w drogę. W tym roku trasa wiedzie m.in. przez Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu.

Start:
Biała Podlaska, parking ulica Janowska (obok hotelu Skala), 3 maja 2019, godz. 10:00

Trasa:
Biała Podlaska – Janów Podlaski – Borsuki – Zabuże – Konstantynów – Leśna Podlaska – Biała Podlaska

Proponowana trasa: https://goo.gl/maps/6vr9ib9Ss9s9SMj68

Udział w wyjeździe nie jest ograniczony tylko do pojazdów klasycznych i zabytkowych. Każdy, kto chce odwiedzić wiele ciekawych miejsc w naszej okolicy może wybrać się razem z nami. Mile widziani są właściciele pojazdów nietypowych, jak również motocykliści.

Zaleca się zaopatrzenie w podstawowe przepisy ruchu drogowego i pierwszej pomocy.

Organizator nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za szkody i straty, tak w stosunku do załóg jak i ich sprzętu, jak też za spowodowane przez nich straty w stosunku do osób trzecich ich mienia przez cały czas trwania wyjazdu. Prosimy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, przeciw pożarowych i porządkowych podczas trwania wyjazdu. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych komunikatów i zarządzeń oraz zmiany trasy.

Organizator:
● Bialskie Klasyki Nocą

Ambasador:
● Automobilklub Bialskopodlaski

Promujemy motoryzację w najlepszym wydaniu z Białej i okolic! Wydarzenie ma charakter kulturalno-motoryzacyjny. Do zobaczenia!

Pozdrawiam i zapraszam
Sebastian Filipiuk
Koordynator projektów Low Biała i Bialskie Klasyki Nocą
Członek Zarządu  
Automobilklub Bialskopodlaski
akbiala.pl | fb.com/akbiala

Od Red. Zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Informacja szczegółowa jest tu: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/