W niedzielę (26.11.2023) w Poznaniu obchodzono „Katarzynkę 2023”. W kilku miejscach obyły się imprezy związane z świętem patronki m.in. żeglarzy, woźniców, przewoźników, polskich kolejarzy.

W historycznej zajezdni tramwajowej przy ul. Madalińskiego „MPK Poznań” Sp. z o.o., Klub Miłników Pojazdów Szynowych w Poznaniu i Automobilklub Wielkopolski – Komisja Pojazdów Zabytkowych wspólnie zorganizowali wydarzenie, podczas którego przez kilka godzin goście mogli zwiedzać nie tylko zabytkowe tramwaje, ale również podziwiać stare samochody, z których najciekawszy był niewątpliwie GAZ-51 z Fiatem 500 „na pace” oraz wóz strażacki Star 25.

Sami zobaczcie:

Od Redakcji:
Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń wszelkich wydarzeń motoryzacyjnych. Wystarczy mail na adres: [email protected]

Kalendarz imprez

Zapraszamy do regularnego odwiedzenia największego w Polsce kalendarza imprez motoryzacyjnych. Wszystkie wydarzenia motoryzacyjne na cały rok są tutaj: https://klassikauto.pl/kalendarz/ Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany!

Patronat medialny

Warto skorzystać również z naszego patronatu medialnego. Tutaj są podstawowej informacje: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/