Spotkanie członków Elite Circle już 22 maja 2013 roku w Warszawie. Powoli, nawet bardzo powoli zbliża się Lato, a wraz z nim emocje związane wydarzeniami Elite Circle. Na dobry początek w maju, planujemy krótkie „przed Rage’owe spotkanie”, a że wypada w tym samym czasie co odwiedziny Gumball 3000 w Warszawie tym lepiej.


Następnie pod koniec wakacji rozpocznie się Rage 2013 – The Revolution Continous. Kolejny raz przemierzymy spory kawałek polski, po drodze zaliczając niesamowitą motoryzacyjną przygodę wraz z najlepszą grupą klubowiczów. Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej że już na początku jesieni planujemy kolejny raz wyruszyć na wyprawę po bezdrożach.

Aktualności klubu: Gumball 3000 Meeting. 22 Maja do Warszawy przyjedzie od strony Rygi słynny Gumball 3000. To doskonała okazja, aby wspólnie zobaczyć jak wygląda największa tego typu impreza na świecie a przy okazji spotkać się przed sierpniowym startem Rage’a. Przygotowaliśmy specjalna propozycje, aby wspólnie spędzić ten czas na wieczornej imprezie. Szczegóły dostępne po kontakcie na adres [email protected] Rage 2013. Z przyjemnością informujemy, że zapisy na tegorocznego Rage’a zostały otwarte. Motoryzacyjna przygoda roku rozpocznie się 21 sierpnia w Warszawie a zakończy cztery dni później nad polskim morzem. Jak to mamy w zwyczaju przygotowaliśmy dużo niespodzianek na całej trasie, wprowadziliśmy pewne innowacji co do formuły rywalizacji i również nie możemy się doczekać startu!

Trailer video Rage 2013 Serdecznie zapraszamy obejrzenia zapowiedzi tegorocznego wydarzenia w wersji Video: http://www.powersport.pl/wydarzenia-specjalne/elite-circle Oraz polubienie stron dla fun-ów: https://www.facebook.com/EliteCircle?ref=ts https://www.facebook.com/events/456128251127266/

Gumball 3000 – międzynarodowe wydarzenie samochodowe organizowany nieprzerwanie od 1999 roku. Uczestnicy każdego roku mają do pokonania około 5000 kilometrów (3000 mil, stąd liczba w nazwie) dróg publicznych różnych państw. W roku 2013 również w Polsce.