Filmik nakręcony został podczas konkurencji na zlocie „Tarnogórski Zlot Pojazdów Zabytkowych”. Samochód, w którym podniosi się adrenalina to Ford LTD z 1972 roku, z silnikiem o pojemności 6,6 litra.

Pomimo tak dużej pojemności silnika i wysokiego momentu obrotowego, to stwierdzam, że ten Ford to typowy „kanapowiec” i nie nadaje się do takich konkurencji.

Jest za duży i za ciężki, kompletnie nie przystosowany do szybkiej jazdy po krętych drogach. Ale oczywiście ma również wiele zalet :) Tego typu konkurencje fajnie pokazuję predyspozycje samochodów do różnej jazdy. Dla mnie ważne jest to, że Ford daje mi dużo frajdy podczas jazdy. Cieszę się każdą chwilą spędzoną na zlotach i innych spotkaniach motoryzacyjnych.

Pozdrawiam znajomych z KlassikAuto.pl
Riko

Foto: Izabela Kochańczych

Zapraszamy Państwa do przesyłania nam swoich filmików z samochodami w roli głównej. Filmik może być nakręcony w garażu, na torze wyścigowym, zlocie zabytkowych pojazdów lub w jakimkolwiek innym miejscu. Ciekawa sceneria, np. zimowa, garażowa, zachód słońca, z rodziną, będzie dodatkowo premiowana. Filmik nie musi dotyczyć Waszego samochodu lub motocykla, ale osoba zgłaszająca musi być jego autorem.

Osoby, które prześlą ciekawy filmik, otrzymają fajny upominek. Zapraszamy do polubienia (subskrypcji) naszego profilu na YT: https://www.youtube.com/user/KlassikAuto