Dream Cars w rytmie flamenco, czyli 6 500 koni… mechanicznych (roztańczonych) wśród andaluzyjskich wzgórz.
Pod koniec października odbędzie się kolejna edycja ekskluzywnych wyjazdów, organizowanych przez Grupę Wróbel. Od 5 lat wrocławski dealer zaprasza wąską grupę klientów do udziału w niezwykłej przygodzie. Seria tych wyjazdów zyskała w krótkim czasie znakomitą renomę w polskim świecie motoryzacji, głównie dzięki zaskakującym, za każdym razem innym scenariuszom, które w całci stanowią autorski projekt Grupy Wróbel.


Po emocjonującym szybkością i przeciążeniami wyścigu na torze ZHUHAI INTERNATIONAL (zeszłoroczna impreza realizowana w Chinach), przyszedł czas na zwrot akcji o 180 stopni i doznania w innym, równie ekscytującym wymiarze.

Andaluzja – wyjątkowa kraina z burzliwą historią, która dała światu Velázqueza, Murillo, Picasso, w której smakowanie potraw, przenosi w świat najpiękniejszych wspomnień…

Właśnie tam, w promieniach hiszpańskiego słońca, wśród malowniczych wzgórz i ciągnących się po horyzont gajów oliwnych, Grupa Wróbel zaprezentuje najnowsze modele Mercedesów. W palecie przygotowanych przez dealera samochodów znajdą się zarówno kabriolety, roadstery, jak i dynamiczne SUV-y, których różnorodność uczyni przejazd najpiękniejszymi trasami Andaluzji wyjątkowym przeżyciem, otwierającym uczestników na przestrzeń, zapachy, kolory, dźwięki.

Zaproszeni goście będą mogli przejechać się każdym z prezentowanych Mercedesów, zarówno na krętych drogach gór Sierra de Ronda, jak i malowniczych trasach szlaku „pueblos blancos”. Dopełnieniem emocji i doznań, satysfakcjonującym nawet najbardziej wymagających fanów motoryzacji będzie z pewnością wizyta na torze wyścigowym „Ascari”, który jest najdłuższym w Hiszpanii i jednym z najbardziej spektakularnych na świecie. Jego pętla o długości 5,6 km, z 26 zakrętami charakterystycznymi dla różnych torów świata pozwala poczuć niezwykle ekscytującą atmosferę wyścigów F1. Tor Ascari został stworzony z myślą o osobach ceniących luksus i jest prawdziwą gratką dla wszystkich kochających sporty motorowe. To tam zabrzmią szczególnie głno silniki o łącznej mocy ponad 6 500 KM, których większość będzie reprezentować wersje Mercedes AMG.

Jak zapowiada Kierownik Działu Marketingu Grupy Wróbel, Tomasz Ostaszewski – To będzie 6 dni niezwykłej przygody, pełnej fantastycznych emocji, z domieszką adrenaliny. I nie tylko wśród gości, gdyż proszę wierzyć – to jest ogromne wyzwanie od strony organizacyjnej. Zaplanowanie całci z dokładnością do każdych 5 minut wydarzenia czy samo ustalenie obecności naszych gości specjalnych, jak w przypadku planowanej Andaluzji – Pana Michała Żebrowskiego, to naprawdę dużo pracy i dobry sprawdzian dla umiejętności eventowca.
Poniższe liczby mówią też wiele;

  • 56 gości + 14 osób w roli concierge’a
  • 700 km tras, w tym odcinki specjalne na torze Ascari
  • 16 godzin jazd testowych
  • 14 najnowszych modeli Mercedes-Benz
  • 6 500 KM, co daje średnio 450 koni mechanicznych na samochód
  • 10 000 000 pln pełnych luksusu, dynamiki i najnowszych technologii

– Od samego początku przy realizacji każdego wydarzenia z cyklu VIP Exclusive Event, naszą myślą przewodnią było zaproszenie wyjątkowych dla firmy osób, które łączy wspólna pasja do motoryzacji, a szczególnie do marki Mercedes-Benz. Za każdym razem wybieramy miejsca, które naszym zdaniem oddają charakter i piękno prezentowanych samochodów oraz pozwalają poczuć czystą radość z jazdy nimi. Staramy się proponować naszym gościom coś wyjątkowego, na wielu płaszczyznach, pobudzając wszystkie zmysły – dodaje Wiceprezes Zarządu Grupy Wróbel, Jacek Jurgielaniec.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje imprez realizowane były:

  • w Toskanii (premiera nowej Klasy S)
  • w Wenecji (doskonalenie techniki jazdy AMG na torze wyścigowym)
  • na Sycylii (testowanie SUV-ów, w tym wjazd legendarną Klasą G na Etnę)
  • w Chinach (premiera Bestii – Mercedes AMG GT R)

Czyli włoska trylogia przełamana egzotyką Chin. Czas na temperamentną Hiszpanię. HASTA LUEGO!

Kontakt dla mediów:
Justyna Bitt-Rozciecha, tel. +48 882 967 991
[email protected]