Zlot Classic Cars Miechów odbył się 1 maja 2018 na miechowskim rynku. Radosne świętowanie Pasjonaci zabytkowej motoryzacji rozpoczęli około godziny 12.00. W tej malowniczej, niewielkiej lecz znanej z zabytków, między innymi średniowiecznej Bazyliki Grobu Pańskiego, miejscowości tego dnia można było zobaczyć około czterdziestu ciekawych, wiekowych już aut. Barwnie wkomponowały się one w krajobraz urokliwych małomiasteczkowych zabudowań.


Na zlocie pojawiły się youngtimery i auta zabytkowe. Nie opisuję każdego auta z osobna bo nie chcę pominąć żadnego z nich a każde może opowiedzieć nam o sobie niesamowitą historię… Myślę, że zdjęcia lepiej oddadzą urodę i detale prezentowanych aut.

Impreza trwała do godz. 15 i zakończyła się barwnym przejazdem korowodu zabytkowych aut wkoło rynku oraz ulicami Miechowa. Słowa uznania należą się Organizatorom, grupie młodych Pasjonatów Motoryzacji, którzy w piękne, majowe, świąteczne popołudnie dali nam wszystkim okazję do radości i motoryzacyjnych wspomnień. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok i czeka nas równie udana impreza.

Pozdrawiam Społeczność KlassikAuto.pl

Paweł Kaczmarski

Od Red. Zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Info: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/