BMW — kultowa niemiecka marka, której przedstawiać nie trzeba. Niejednokrotny lider na rynku samochodów premium. Czym ten producent zyskał sobie tak duże grono fanów i ugruntowaną pozycję na rynku? Według nas wyróżnikiem marki jest filozofia oparta na doskonałej równowadze pomiędzy przywiązaniem do klasyki a nastawieniem na rozwój i nowoczesne rozwiązania. Modele BMW znane są ze swojej nienagannej estetyki, niezawodności i wysokich osiągów. Z drugiej strony, co roku zaskakują innowacjami i nowymi trendami. Jeśli zawsze chciałeś sprawdzić jakość samochodów BMW na własnej skórze, to rozwiązaniem dla Ciebie jest wynajem długoterminowy.

BMW w wynajmie długoterminowym — dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy BMW pozwala doświadczyć prawdziwej przyjemności jazdy samochodem premium. Teraz możemy cieszyć się jazdą bez konieczności kupowania samochodu. Wystarczy, że wytypujemy model, wybierzemy interesującą nas ofertę i wyznaczymy czas trwania umowy. Sam proces podpisania umowy jest bardzo prosty — nie musimy martwić się o niejasne zapisy i skomplikowane procedury. Auta na abonament to rozwiązanie przyszłci. Firmy wynajmujące wychodzą naprzeciw Klientom i dbają o to, by ograniczyć formalności do niezbędnego minimum i maksymalnie usprawnić kontakt. Mamy do dyspozycji również kalkulatory i intuicyjne wyszukiwarki, dzięki którym możemy na spokojnie przejrzeć wszystkie oferty. W razie wszelkich wątpliwości możemy skontaktować się ze specjalistą, który chętnie odpowie na nasze pytania.

BMW — ponad 20 modeli do wyboru

Przyjrzyjmy się modelom BMW, które mamy do wyboru w wynajmie długoterminowym. Na stronie renomowanego brokera znajdziemy kilka wersji BMW serii 3 w cenie od 1 049 zł netto miesięcznie. Czeka na nas również cała gama BMW serii 5 — znajdzie się coś dla miłników benzyny i diesla, dla tych, którym zależy na reprezentatywnym samochodzie w firmie, jak i tym, dla których liczy się przede wszystkim dynamiczna jazda i sportowe zacięcie. W ofercie znajdziemy także BMW serii 7, dedykowane tym, którzy chcą poczuć prawdziwą esencję rozkoszy jazdą w stylu premium! Dobra wiadomość również dla miłników SUVów i samochodów rodzinnych — cały wachlarz BMW serii X czeka na wynajem!

Poznaj zalety nowoczesnej formy finansowania, jaką jest wynajem długoterminowy BMW. A co z serwisem, ubezpieczeniem, wymianą opon? Wszystko to możesz wliczyć w cenę raty. Po Twojej stronie pozostanie tylko tankowanie samochodu. To co, o którym modelu BMW zawsze marzyłeś?