Czy wiesz, że zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy? Oczywiście dla ścisłci wyjaśniamy, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego, czyli testów na prawo jazdy.

Nauczanie online stało się obecnie powszechne począwszy od szkoły podstawowej aż po uczelnie wyższe. jak jest z kursem na prawo jazdy? Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego. Zdalne kursy na prawo jazdy stały się bardzo popularne.

Czy ta metoda jest dla Ciebie? Czy skorzystać z tego wygodnego i skutecznego sposobu nauki przygotowując się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy? Sprawdź krok po kroku od czego zacząć i jak to zrobić.

Jak wybrać idealny zdalny kurs na prawo jazdy?

Zastanów się na ile potrafisz samodzielnie zmobilizować się do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów na prawo jazdy. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach do 20 osób. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Wbrew pojawiającym się często opiniom teoria prawa jazdy jest prosta i znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. Teraz możesz skorzystać z wiedzy i pomocy instruktora, który poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy rodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak wygodnie i sprawnie zdobyć prawo jazdy? Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Zacznij od najprostszego pierwszego kroku czyli zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!