W niedzielę, 18 września 2022 roku, zapraszamy wszystkich sympatyków starej, dobrej motoryzacji na zlot, który odbędzie się na parkingu przy basenie „Wodnik” w Czechowicach-Dziedzicach. Spotkanie klasyków rozpoczynamy o 9:00.

Na uczestników czeka krótki rajd turystyczny po Czechowicach-Dziedzicach, konkurencje motoryzacyjne i oczywiście konkurs na najładniejszego klasyka oraz puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Widzów spotka dobra zabawa, uczta dla oczu i możliwość rozmowy z pasjonatami starych aut. Impreza potrwa 3 godziny, zatem warto zarezerwować sobie poranek na motoryzacyjne emocje.

Organizatorem zlotu jest Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie oraz Śląska Rodzina Syren, których imprezy motoryzacyjne goszczą w Czechowicach-Dziedzicach nie pierwszy raz. W minionych latach mieszkańcy regionu mogli podziwiać piękne Syrenki, Dacie, poczciwe Maluchy, Duże Fiaty i inne zabytki pod salonem BHP Safety First (przy DK 1) podczas Śląskiego Zlotu Syren oraz Zlotu Samochodów z lat 70 (i nie tylko). Teraz „I czechowicki zlot pojazdów zabytkowych” odbędzie się równolegle z „VIII Rajdem Gratów Bielskich”.

Zapisy dla uczestników dostępne są na stronie www.zlot.wczechowicach.pl , natomiast impreza jest otwarta dla wszystkich pojazdów spełniających regulaminowe kryteria, więc na część stacjonarną zapraszamy również inne osoby, którzy zdecydują się na przyjazd w ostatnim momencie.

Pozdrawiam KlassikAuto.pl i zapraszam na event
Paweł Soszka

Warto odwiedzić nasz całoroczny kalendarz imprez: https://klassikauto.pl/kalendarz/

Zapraszamy organizatorów do skorzystania z naszego patronatu medialnego. Tu są informacje na ten temat: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/