Tak jak to było zapowiedziane w 2018 roku, gdy po pewnych perturbacjach zorganizowany został Jesienny XVIII Pełnoletni Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych, kolejny XIX Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych wraca na swoje stare miejsce w kalendarzu i odbędzie się w dniach 29.04.2019 do 05.05.2019. Bazą Zlotu jak to już bywało w poprzednich latach jest Zajazd Białczański w Białce Tatrzańskiej.

Zaplanowaliśmy moc atrakcji – parada jazzowa ulicami Zakopanego, msza święta w intencji zlotowiczów, pokazy samochodów w: Zakopanem, Nowym Targu, Rabce, Krynicy i Zawoi. W tym roku planujemy odwiedzić wytwórnię whisky oraz przespacerować się wśród koron drzew u kolegów Słowaków. Nie zapominamy też o zawodach sportowych. Bdzie przygotowana dla Was próba szybkościowa na zamkniętym odcinku drogi, zawody sprawnościowe, przejazdy na regularność i oczywiście testy wiedzy historycznej. Zorganizujemy przejażdżkę quadami po białczańskich bezdrożach i próbę celności z broni palnej.

Dokładny program przedstawimy w późniejszym terminie po dokładnych ustaleniach.

Koszt udziału w tegorocznym zlocie to: 950 zł od osoby niezrzeszonej w TKM, 850 zł – członkowie TKM od osoby, osoby towarzyszące – 1.050 zł, dzieci – do ustalenia z organizatorem.

Cena zawiera noclegi z pełnym wyżywieniem, bankiet, wszelkie opłaty za bilety wstępu, parkingi, nagrody, pamiątki i gadżety zlotowe, numery startowe, koszulki.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia do 10.03.2019 r. na e-mail stareauta@z-ne.pl.

Zaliczkę prosimy przesłać na konto PKO BP S.A. o/Zakopane numer konta 47 1020 3466 0000 9702 0025 8053 w wysokości 500 zł od osoby (nie dotyczy członków TKM).

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznym zlocie (możliwość skorzystania z niepełnego) gwarantujemy wspaniałą zabawę miło spędzone chwile i oczywiście przepiękną, już zamówioną, pogodę.

Z weterańskim pozdrowieniem,
Krzysztof Stokłosa
tel. 602 357 646

Od Redakcji: zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Informacja jest tu: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/