Najbliższy weekend będzie ostatnim, kiedy w La Squadra wystawione będą zdjęcia jednego z ambasadorów, Piotra Staronia. Jednocześnie jest to weekend, podczas którego rozgrywane będzie Grand Prix Arabii Saudyjskiej Formuły 1!


Połączenie sztuki, luksusowej motoryzacji i pysznego jedzenia w jednym to La Squadra. 4 marca mieliśmy okazję gościć w naszej galerii Piotra Staronia, którego prace zostały wystawione w La Squadra. Piotr Staroń to jeden z naszych ambasadorów La Squadra, który swoje pasje – podróże, sporty ekstremalne, samochody i fotografię – zawsze stara się łączyć. Jego najnowszym odkryciem i zajawką jest aparat analogowy z 1978 r., którym fotografuje motoryzację, dlatego na wystawie zobaczycie zdjęcia super samochodów oraz motocykli, który zostały zrobione analogowo. Z kolei fani ekologicznych jednośladów znajdą również perfekcyjne ujęcia z wypraw, które Piotrek upamiętnił kadrami w wersji cyfrowej.

Na terenie galerii prace będą wystawione do 27 marca (niedziela), więc jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć ich na żywo, to serdecznie zapraszamy. Jednocześnie zapraszamy wszystkich miłników motoryzacji na transmisję Grand Prix Arabii Saudyjskiej, która odbędzie się również w tę niedzielę o godzinie 19:00!


To kolejny sezon Formuły 1, który transmitujemy w La Squadra. Wspólne oglądanie dostarcza całkowicie inne emocje, a w połączeniu z włoską kuchnią serwowaną przez La Squadra Ristorante atmosfera jest wyjątkowa! Pierwszy wyścig tego sezonu pokazał nam, jak mocnym zespołem jest Scuderia Ferrari i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli świętować zwycięstwo w tym sezonie. – mówi dyrektor marketingu Ferrari Katowice, Karolina Szulęcka.

Kolejne wyścigi Formuły 1 w tym sezonie również będą transmitowane w La Squadra Ristorante, dlatego jeśli nie możecie odwiedzić nas w ten weekend, to zapraszamy serdecznie przy okazji kolejnych weekendów wyścigowych na wspólne oglądanie oraz niezapomniane emocje.

Pozdrawiam miłników klasycznej motoryzacji

Karol Filipiak
E-mail: [email protected]