Należało opisać swój stary samochód, swojego oldtimera, youngtimera, motocykl i jakąś historię z nim związaną (zakup, sprzedaż, renowacja, naprawa, zlot, rajd, wycieczka, wrażenia z jazdy, eksploatacja, inne). Dołączyć minimum 10 zdjęć i wysłać wszystko na adres redakcja@klassikauto.pl ! Wyniki:

Po przeanalizowaniu wysłanych do na nas zgłoszeń, informujemy, że nagrodę główną w konkursie otrzymał Pan Mieszko Traczewski. Przyznano również wyróżnienie dla Panów: Ryszard Rueckert, Piotr Lop oraz Łukasz Garbat. Atrakcyjne nagrody, gadżety marki Mercedes-Benz wysyłamy pocztą.

Zapraszamy naszych Czytelników, aby opisywać swoje różne historie związane z zabytkową motoryzacją. Ciekawe przypadki nagrodzimy i opublikujemy. A co można u nas wygrać, znajduję się między innymi tu: https://klassikauto.pl/kategoria_gielda/inne/ . Zapraszamy również do polubienia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres redakcja@klassikauto.pl . Wysłane zgłoszenie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację. I warto zapisać się do naszego Newslettera i subskrybować nasze informacje.