1. W tym roku obchodzimy 102 rocznicę rozpoczęcia 1. Rajdu Monte Carlo.

2. W 1959 roku rozpoczęto produkcję samochodów GAZ-13 Czajka. Luksusowy samochód dla partyjnych działaczy wyższego szczebla.

3. W 1968 roku wprowadzono do produkcji Opla GT – „Tylko latanie jest piękniejsze„.

4. Zapraszamy na:

 • oficjalne rozpoczęcie sezonu zlotowego MB Silesia Club Poland w Rybniku, które odbędzie się 1 kwietnia. Informacje: www.mbscp.blogspot.com
 • Muzeum Motoryzacji zaprasza na kolejną wystawę – tym razem będzie to wernisaż prac Pawła Stręka pt.: „Poloneza czas zacząć!” – malarstwo, rysunek, instalacja.
   22 marca 2013 g. 19.00 – Muzeum Motoryzacji , ul. Filtrowa 62, Warszawa
   O autorze:
  Paweł Stręk urodzony 19.05.1983r w Warszawie, obecnie studiuje malarstwo na IV roku warszawskiej ASP w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego. Uczęszcza na specjalizację do Pracowni  Sztuki w Przestrzeni Publicznej prowadzonej przez prof. Mirosława Duchowskiego oraz do  Pracowni Technik Malarstwa Ściennego prowadzonej przez prof. Edwarda Tarkowskiego oraz do Pracowni Struktur Wizualnych prowadzonej przez prof. Jacka Dyrzyńskiego.
  Paweł jest m.in: autorem muralu „Polska Piłka” przy stacji Metro Centrum w Warszawie
 • inaugurację sezonu „Klasyki nocą

5. Nowość na naszej stronie: zakładka VIDEO – zapraszamy do przesyłania swoich filmików!

6. Nawiązaliśmy stałą współpracę medialną z agencją eventową Power Sport z Warszawy!

7. A co w najbliższym czasie na stronie portalu?

Aktualnie wprowadzane są różne zmiany na stronie KlassikAuto.pl ! Pojawiła się zakładka: VIDEO. Będą wprowadzone ułatwienia dla Czytelników, którzy chcą przesłać nam swoje informacje do poszczególnych tematów: TESTY, WYWIADY, SPRZEDAM/KUPIĘ! Pojawiła się ikonka „Lubię to”!

Będą opisane: Volvo P1800, Triumph TR4, model skuteru Lambretta, PF 125p, Warszawa 223 i wiele innych.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z możliwości bieżącego informowania o różnych wydarzeniach i innych, motoryzacyjnych ciekawostkach!