Jedziesz samochodem, który nagle odmawia posłuszeństwa i nie wiesz co zrobić? Wezwanie pomocy drogowej to czasem jedyny ratunek, który umożliwi ci wydostanie się z niefortunnej sytuacji. Czasem pewnych zdarzeń nie przewidzisz, a twoja polisa ubezpieczeniowa nie obejmuje pakietu assistance. W takiej sytuacji warto skorzystać z dostępnych na rynku firm, które w jak najkrótszym czasie udzielą ci pomocy w mieście, czy na środku autostrady.

  • Kiedy wezwać pomoc drogową – holowanie pojazdu
  • Wzywanie  pomocy drogowej w nagłych – udzielenie specjalistycznej pomocy

Kiedy wezwać pomoc drogową – holowanie pojazdu

Holowanie na telefon? To jest możliwe. Nie musisz się już obawiać niespodziewanej awarii pojazdu w zatłoczonym mieście. Dostępny pod telefonem konsultanci w jak najkrótszym czasie wyślą do ciebie personel pomocy drogowej, który zapewni profesjonalne auto holowanie. Co więcej, nie musisz oczekiwać przez długie godziny na linii telefonicznej wystarczy, że zostawisz swój numer w specjalnym formularzu dostępnym na stronie internetowej, a firma skontaktuje się z tobą w zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Pracownicy profesjonalnej pomocy drogowej nie tylko zapewnią odholowanie pojazdu w bezpieczne miejsce, jeżeli przyczyną usterki jest poważna awaria, zaprowadzą twój samochód do warsztatu oraz dopilnują wszelkich formalności związanych z naprawą, tak abyś mógł jedynie odebrać sprawne auto.

Wzywanie pomocy drogowej w nagłych wypadkach – udzielenie specjalistycznej pomocy

Pomoc drogowa nie zawsze potrzebna jest jedynie w przypadku konieczności holowania auta. Może się zdarzyć, że zwyczajnie zabraknie ci paliwa lub przebijesz oponę jadąc po nierównościach. W takiej chwili również warto wezwać pomoc drogową dzięki, którym szybko z powrotem wsiądziesz do auta i odjedziesz w wyznaczone miejsce. Pracownicy pomocy drogowej zajmują się dobranymi naprawami bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Nie musisz przecież podjadać specjalistycznej wiedzy, dlatego nie próbuj samodzielnie zmieniać opony, tylko wezwij do tego odpowiednich fachowców.

Czasem dopiero na miejscu można zdiagnozować poważne uszkodzenia, w takim przypadku konieczne będzie odholowanie auta. Holowanie pojazdów zawsze odbywa się za zgodą właściciela tudzież osoby wzywającej pomoc, dlatego wszelkie podjęte działania są na bieżąco konsultowane z tobą. Istotne jest, że fachowcy wyposażeni w odpowiedni sprzęt co ułatwia szybkie przeprowadzenie diagnozy i naprawę w przeciwieństwie szukania przyczyny awarii na własną rękę.