Podzielę się z Państwem moim małym projektem, który zrealizowałem na swoje potrzeby, raczej domowe, a niewątpliwie jest związany z klasyczną motoryzacją. W przeszłci posiadałem dwa Fiaty 125p, które tak naprawdę zapoczątkowały moją pasję związaną ze starą motoryzacją. W późniejszym czasie uczucia przelałem na Mercedesy, pierwszą 115-tkę, 190-tkę oraz W124 zakupiony dla żony.

Cały czas jednak pozostał mi ogromny sentyment do naszego klasycznego Fiata 125p, który był moim pierwszym samochodem, i który przez kilka lat jeździł praktycznie bezawaryjnie. Cały czas nosiłem się z zamiarem zakupu tradycyjnego Fiata, jednak z uwagi na brak możliwości garażowania i utrzymywania kolejnego samochodu nie byłem w stanie zrealizować tego celu.

Chcąc jednak czuć ducha tego wspaniałego pojazdu aby towarzyszył mi na co dzień postanowiłem zaadaptować pewne komponenty wnętrza fiatowskiego do stworzenia domowej półki nad biurko, która byłaby praktycznym meblem, a jednocześnie akcentowała moją pasję związaną z klasyczną motoryzacją. Przesyłam kilka zdjęć tego co mi wyszło i co od 2 lat wisi mi nad biurkiem.

Pozdrawiam Czytelników KlassikAuto.pl
Marcin Kula

Od Redakcji:
Zapraszamy do przesyłania nam informacji o innych, kreatywnych sposobach wykorzystywania różnych części samochodowych. Najciekawsze opisy nagrodzimy upominkiem.