Serdecznie zapraszam na IV edycję zlotu charytatywnego towarzyszącego VIII Akcji Wesołych Ogrodników Fundacji Ogród Marzeń z Jarocina (http://www.ogrodmarzen.org/ ) .

Zlot samochodowy połączony z rajdem turystycznym odbędzie się 17 marca 2018 r. Głównym miejscem zlotu, po wspólnym przejeździe aut z policyjną asekuracją, będzie parking rodka Kultury i Rekreacji Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne znajdujący się przy ulicy Jarocińskiej 35 w Żerkowie (województwo Wielkopolskie). Przedsięwzięcie ma na celu integrację środowiska motoryzacyjnego, promowanie niesienia pomocy potrzebującym poprzez połączenie swoich zainteresowań z pomocą bliźniemu. Impreza jest akcją o charakterze motoryzacyjno-rekreacyjnym o zasięgu ogólnopolskim.

Zbiórka wszystkich uczestników: na parkingu jarocińskiego Lidla od godziny 11:30 (Wojska Polskiego 30, miejsce może ulec zmianie). Punkt 12:00, w asyście policji, udajemy się do MCT w Żerkowie – Jarocińska 35.
Wlotka kosztuje dyszkę! W cenie jest pakiet startowy zawierający: naklejkę zlotową, kartę do głosowania i inne ciekawe rzeczy.
fot. Piotr Aksamski (22)

Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlaCALrMAYJ_STevCsDkInSPL3FD1V4tC_gwpZxTBvjKHImQ/viewform

Pamiętajcie o przedmiotach na licytację oraz o plastikowych nakrętkach! Przedmioty na licytację można dostarczyć do siedziby fundacji (ul. Kasprzaka 1a, Jarocin) bądź też w dniu zlotu. Gdyby ktoś chciał przedłużyć swój pobyt w Szwajcarii Żerkowskiej możliwe jest wykupienie noclegu.
fot. Sebastian Pałat- Plenerowy Ostrów (58)

Kolejna edycja wzbogacona zostaje o rajd turystyczny. Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1_irdGPJj-S46_-KRKwpXqmMVZOe7Ffrk/view?usp=sharing

Regulamin:
https://drive.google.com/file/d/19UjER4JiA3d9eqzQSLvHvclAQfl5yb42/view?usp=sharing

Tak było w poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=1V8kclSlkNA&feature=youtu.be

Pozdrawiam sympatyków zabytkowych aut i zapraszam na naszą imprezę. Do zobaczenia,
Moniq

Od Red.: zgłaszajcie imprezy do naszego kalendarza. Zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego.

Gawliq (9) Kamil Bajon (50) fot. Sebastian Pałat- Plenerowy Ostrów (100) fot. Sebastian Pałat- Plenerowy Ostrów (42) fot. Sebastian Pałat- Plenerowy Ostrów (86) Marta Wolff (1) Rafal Szczotka (2) Łukasz Bajon (25) fot. Przemysław Niewiadaa fot. Sebastian Pałat- Plenerowy Ostrów (13)