Marka Kia w ostatnich latach zdobyła dużą popularność, co pozwoliło koncernowi inwestować w innowacje technologiczne i tworzyć jeszcze lepsze samochody.

Kierowcy mają do wyboru samochody miejskie i większe SUVy, które wyróżniają się komfortem jazdy oraz świetnymi parametrami technicznymi. Samochody Kia stały się także jedną z czołowych marek, wybieranych w leasingu i na wynajem długoterminowy. Zobaczmy, dlaczego warto stawiać na auta Kia.

Kia – nowoczesne samochody sprawdzonej marki

Kia Corporation to koncern motoryzacyjny, który powstał w 1944 roku i swoją siedzibę ma w Seulu. Marka produkuje samochody osobowe, SUVy, jak również vany, pojazdy dostawcze i ciężarowe. Choć firma początkowo zajmowała się produkcją rowerów i motocykli, aktualnie stanowi jedną z najchętniej wybieranych marek samochodów, między innymi ze względu na to, że tworzy auta ekonomiczne i przyjazne dla budżetu. Wraz ze wzrostem popularności marki, wzrosła też oferta samochodów, dzięki czemu do wyboru są teraz także luksusowe sedany i SUVy, które śmiało można nazwać samochodami premium.

Chcesz wypróbować samochody marki Kia? Wynajem aut od iPanek to idealna opcja na to, aby zdobyć nowe doświadczenia i zapoznać się z komfortem oraz dynamiką jazdy poszczególnych modeli.

Kia wynajem w iPanek – jakie modele są najpopularniejsze?

Wśród oferty samochodów Kia można wyróżnić model Kia Sportage, czyli najpopularniejszy z SUVów marki. Model produkowany jest od 1993 roku i od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie. Aktualnie można kupić już kolejną z jego wersji, wyposażoną w najciekawsze rozwiązania technologiczne i zapewniającą wysoki komfort jazdy.

Kolejnym wartym uwagi modelem jest Kia Ceed, dostępna w wersji hatchback i kombi. Samochód słynie z niskiej awaryjności połączonej z wysoką jakością podzespołów i niezłą dynamiką silników. A być może poszukujesz małego autka miejskiego? Kia Rio cieszy się powodzeniem wśród wielbicieli kompaktowych samochodów.