Drogi samochód znika nagle sprzed naszego domu, chcemy mieć pewność, gdzie znajduje się flota naszych tirów – nic prostszego. Warto się zastanowić nad zaopatrzeniem aut w zaawansowane systemy umożliwiające ich namierzenie o każdej porze dnia czy nocy. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, aby uchronić się przed niepotrzebnymi stratami. W Internecie znajdziemy rozwiązania na miarę XXI wieku – wystarczy tylko tam zajrzeć i poszukać.

1. Rozwiązania na miarę naszych potrzeb

2. Skuteczność najwyższej kategorii

3. Wiemy, gdzie jesteśmy – blisko celu

4. Wielkie możliwości

Rozwiązania na miarę naszych potrzeb

Monitoring pojazdów to zagadnienie, z którym firma Gannet ma do czynienia od 1997 roku. Dzięki ich rozwiązaniom możliwe jest np. śledzenie floty pojazdów pozostających w naszej dyspozycji, czy też namierzanie konkretnych skradzionych samochodów. Wszystkie urządzenia mają wszelakie certyfikaty i spełniają wszelkie warunki bezpieczeństwa. Monitoring radiowy ma na celu jak najszybsze ustalenie, gdzie znajduje się poszukiwany obiekt. Używana tutaj technologia jest zdecydowanie lepsza niż ta w standardowych lokalizatorach GPS/GSM. Decyzja o zakupie ich lokalizatorów będzie niewątpliwie strzałem w dziesiątkę.

Skuteczność najwyższej kategorii

Specjalny system lokalizacji pokradzieżowej wyposażony jest w baterię, która działa bez ładowania przez trzy albo pięć lat. Ważną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że po montażu system zostaje „uśpiony”, a więc nie można wykryć. Dopiero potwierdzone zgłoszenie o kradzieży uruchamia nasz lokalizator. Jest on skonstruowany tak, że nie można go zagłuszyć zagłuszarkami, których używają złodzieje samochodów. Działa on także w garażach podziemnych, czy też w metalowych kontenerach, co przyczynia się do jego wysokiej skuteczności w każdych praktycznie warunkach. Zwykły monitoring GPS nigdy nie będzie aż tak skuteczny, jak rozwiązania typu Gantrack. Ponieważ nie jest on podłączony do akumulatora zachowuje swoją gotowość, nawet po usunięciu czy też odłączeniu akumulatora w aucie. Jego montaż nie powoduje utraty gwarancji na samochód.

Wiemy, gdzie jesteśmy – blisko celu

Oczywiście nie tylko zapobieganie kradzieżom, ale i efektywne wykorzystanie dostępnych flot samochodowych, leży w zakresie zainteresowań firmy Gannet. Lokalizacja pojazdów może mieć duże znaczenie dla optymalizacji ich wykorzystania. Skrócone trasy, lepsze logistycznie rozwiązania, zracjonalizowanie postojów – to wszystko przyczyni się do zmniejszenia kosztów eksploatacji w naszej firmie transportowej. Dzięki tak prostym zabiegom, jak śledzenie samochodów, możemy uzyskać nawet do 30 procent oszczędności na kosztach stałych, takich jak paliwo. Można także w ten sposób sprawdzać, czy kierowca nie przekracza prędkości i czy nie dopuszcza się innych nadużyć, mogących mieć wpływ na przyszłe naprawy samochodu, itp. Rozwiązania te mogą być oczywiście dość mocno zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb klientów. Istnieją w nich także opcje ustawienia specjalnych alarmów informujących o nagłym ubytku paliwa w baku, holowaniu samochodu, czy też uruchamiania silnika o nieodpowiednich porach.

Wielkie możliwości

Jak więc widzimy, umiejętne wykorzystanie potencjału tkwiącego w tych rozwiązaniach, pozwoli nam zarówno na odzyskanie ukradzionej własności, czy też umożliwi nam ekonomiczne zarządzanie naszą flotą. Szczegółowych propozycji jest jeszcze więcej – najlepiej zapoznać się z nimi na firmowej stronie. Istnieje także możliwość bezpośredniej konsultacji, która rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania. Warto z niej skorzystać.