Za chwilę znowu będzie Dzień Chłopaka, a Ty masz w swoim gronie wielbiciela motocykli? Brakuje Ci fajnych pomysłów na wyjątkowy podarunek dla pasjonata dwóch kółek? Wybranie odpowiedniego prezentu nie jest łatwym zadaniem! Dlatego wspólnie ze szkołą motocyklową ADV Academy przygotowaliśmy dla Ciebie listę pomysłów, które z pewnością spodobają się każdemu miłnikowi motocykli.

Odzież, akcesoria i gadżety motocyklowe

Odzież motocyklowa nie tylko chroni, ale też dodaje stylu. Kask, rękawice, kurtka czy buty to nie tylko niezbędny dla motocyklisty sprzęt, ale również atrybuty, które podkreślają jego charakter. Jeśli znasz dokładne preferencje i rozmiar swojego partnera, taka inwestycja z pewnością się opłaci. Jeśli nie, możesz skusić się na zakup akcesoriów lub gadżetów motocyklowych, na przykład zestaw do czyszczenia i konserwacji, specjalistyczne środki do czyszczenia łańcucha, pasty polerskie czy impregnaty do odzieży motocyklowej. Możesz także sprawdzić wybór gadżetów, tj. uchwyt na telefon, czapka z logo ulubionej marki czy nawet kubek dla “Najlepszego motocyklisty na świecie”. 

Voucher do sklepu motocyklowego 

Jeśli nie jesteś pewna gustu swojego chłopaka, voucher do sprawdzonego sklepu motocyklowego będzie idealnym pomysłem na prezent dla motocyklisty. Będzie mógł zakupić odpowiednie wyposażenie do motocykli, kask, kufer lub inne części. Nieważne, czy wydasz 50, 150 lub 300, z pewnością ucieszy się on bardziej, niż myślisz, gdyż motocykliści kochają nowe zabawki do jednośladu! 

Szkolenie motocyklowe od ADV Academy

Każdy prawdziwy kierowca dwóch kółek wie, że inwestycja w rozwijanie umiejętności jazdy jest bezcenna. Kursy motocyklowe to nie tylko źródło wiedzy, którą można zastosować na drodze, ale także doskonały sposób na poznanie innych miłników motocykli i wymiany doświadczeń.

Każda umiejętność wymaga doskonalenia i ciągłego kształcenia. Motocykl może stanowić zagrożenie na drodze w rękach niedoświadczonych lub tych, którzy nie opanowali technikę prowadzenia pojazdu. Nawet ci z bagażem doświadczeń mogą popełnić błędy w stresujących sytuacjach, a co dopiero świeżacy! Dlatego ADV Academy oferuje kursy doszkalające, koncentrujące się na szkoleniu prowadzenia motocykla zarówno na drogach asfaltowych, jak i na terenach gruntowych. W zależności od wybranego kursu, instruktorzy pracują z uczestnikami nad poprawą ich nawyków jazdy, opanowaniem pojazdu w różnych warunkach oraz nad skuteczną reakcją podczas sytuacji awaryjnych.

Możesz wybrać któryś wśród 3 rodzajów szkoleń: 

  1. Enduro Adventure – idealny dla poszukiwaczy przygód. Dwa dni teorii i praktyki, aby udoskonalić technikę jazdy w trudnym terenie.
  2. Jazda Szosowa – doskonalenie umiejętności pokonywania zakrętów na drodze. 
  3. Jazda Precyzyjna – doskonalenie jazdy w niskich prędkościach, łącznie z elementami Moto Gymkhany na najwyższym poziomie zaawansowania.

W ADV Academy możesz zakupić voucher na każde z tych szkoleń lub wybrać bon kwotowy na preferowaną sumę. Sprawdź, bo naprawdę warto!

Masz inny pomysł na prezent? Śmiało napisz do nas!