W przedświąteczną sobotę odbył się ostatni tego roku poznański spot: #KlasykiemPoMiescie Spotkanie Wigilijne pod Stadionem + zbiórka dla zwierząt…


Jak zwykle Organizatorowi, tj. Mateuszowi Światkowskiemu/WTC Watch This Car udało się trafić w okienko pogodowe, bo nie dość, że nie padał ani deszcz, ani śnieg (co miało miejsce przez cały tydzień poprzedzający wydarzenie), to w dodatku ustał kolejny orkan przemieszczający się nad Wielkopolską i nawet zaświeciło słońce!

Tym razem spot (stacjonarnie, bez przejazdu po centrum Poznania) odbył się w miejscu legendarnym, znanym i cenionym za sprawą dawnych „Poznańskich Klasyków Nocą”, czyli przy Stadionie Miejskim w Poznaniu. Pomimo chłodu frekwencja dopisała, jak zawsze przyjechało wielu bywalców tej imprezy, ale i pojawili się nowi uczestnicy, co rokuje bardzo dobrze na rozwój imprezy w przyszłym 2024 roku.

Od Redakcji:
Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń wszelkich wydarzeń motoryzacyjnych. Wystarczy mail na adres: [email protected]

Kalendarz imprez

Zapraszamy do regularnego odwiedzenia największego w Polsce kalendarza imprez motoryzacyjnych. Wszystkie wydarzenia motoryzacyjne na cały rok są tutaj: https://klassikauto.pl/kalendarz/ Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany!

Patronat medialny

Warto skorzystać również z naszego patronatu medialnego. Tutaj są podstawowej informacje: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/