IV Międzynarodowy Strumieński Zlot Pojazdów Zabytkowych! W terminie 8-9.06 w Strumieniu (woj. śląskie) odbyła się fajna impreza samochodowa. Dla uczestników zlotu przygotowano wiele atrakcji.

Były wyścigi gokartowe, ćwiczenia samochodami WORDu oraz wizyta w DREAM PARKU w Ochabach – szczególnie fajna atrakcja dla dzieci, ale wszyscy mogli odpocząć tam przy kawie i ciastku w ładnym, ciekawym otoczeniu.

W sobotę wieczorem odbył się Bal Komandorski, podczas którego wręczone zostały puchary uczestnikom zlotu w różnych kategoriach. W niedzielę pokaz pięknych, zabytkowych aut miał miejsce w Chybiu. Odbyły się w tym dniu również zawody strzeleckie.

Szczególne słowa podziękowania należą się organizatorowi zlotu, Panu Wiesławowi Majchrowskiemu, który spokojnie i skutecznie od lat dzieli się swoją miłcią do zabytkowych aut z innymi ludźmi. Impreza zorganizowana była bardzo dobrze. Wszystko odbywało się, tak jak zaplanowano. To dzięki Pani Marzenie Szczyrbie, która była organizacyjną „orkiestrą” tego przedsięwzięcia.

Podczas zlotu panowała miła i rodzinna atmosfera. Redakcja KlassikAuto.pl poleca ten zlot w przyszłci.

Zapraszamy na filmik: