Jak wygląda runda Rajdowych Mistrzostw Europy okiem mistrzowskiego zespołu? Dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca i aktualny lider klasyfikacji, Kajetan Kajetanowicz, zaprasza w podróż do malowniczego i niezwykle ciepłego Cypru. Tam, podczas czwartej rundy FIA ERC, pokaże Wam, jak trudnym zadaniem jest walka na rajdowych odcinkach specjalnych.

Kierowca LOTOS Rally Team po ostatnich zawodach lideruje w cyklu mistrzowskim i jest na najlepszej drodze do osiągnięcia historycznego sukcesu, czyli trzeciego z rzędu tytułu mistrzowskiego. Takiego rezultatu nie osiągnął jeszcze żaden zawodnik w tym najstarszym na świecie cyklu!

Reportaż z Rajdu Cypru pokazuje pracę Kajetanowicza podczas zawodów, a o ciekawostkach dotyczących samego przygotowania do rywalizacji opowiada koordynator zespołu, Paweł Kajzar.
fot. Kajto.pl (2)

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran w weekend (25-27.08) wzięli udział w Rajdzie Barum, kolejnej rundzie Mistrzostw Europy. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy rajdy: w Czechach, we Włoszech i na Łotwie.

Zapraszamy do obejrzenia i ściągnięcia relacji z Rajdu Cypru z perspektywy zespołu LOTOS Rally Team.

Link YT:
https://www.youtube.com/watch?v=8J5oI6AEI-A

Link do pobrania:
http://kajto.pl/telewizja/2017/04_cypr/rajd-cypru-2017-reportaz.mp4

Kajetan Kajetanowicz – kierowca rajdowy (Automobilklub Polski), urodził się 5 marca 1979 r. w Cieszynie, mieszkaniec Ustronia; zawodnik LOTOS Rally Team, dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy 2015 i 2016 oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.

Biuro Prasowe Kajetana Kajetanowicza
Gabriel Borowy
Rzecznik Prasowy
Foto: kajto.pl