Maja Włoszczowska – najbardziej utytułowana polska kolarka, odwiedziła wczoraj nowy salon Mercedes-Benz we Wrocławiu. Inwestycja na Granicznej jest już na finiszu, a wicemistrzyni olimpijska była jednym z pierwszych gości, którzy mieli okazję zobaczyć jak wygląda od środka.

We wtorkowe popołudnie na placu budowy odbyło się też pierwsze wydanie Mercedesa, którego Maja odebrała z rąk prezesa Grupy Wróbel – Michała Łuczaka.
img_7466

Maja Włoszczowska jest związana z Grupą Wróbel od początku swojej sportowej kariery. Wspólna przygoda, rozpoczęła się w 2009 r., gdy po powrocie z olimpiady w Pekinie szukała sponsora i trafiła na osobę Mirosława Wróbla. Współpraca trwa do dzisiaj, a czas sprawił, że relacje między kolarką a dealerem są bardzo partnerskie. Na co dzień jeździ jednym ze sztandarowych modeli Mercedesa z segmentu SUV, a wczorajsza wizyta na Granicznej nie była przypadkowa, bowiem w tym dniu odebrała od swojego partnera kolejny model.
image001O tym, jak się jeździ Mercedesem, mówi krótko: „Te samochody są nie tylko piękne i trafiają w mój gust estetyczny, ale dają też wszystko, czego mi potrzeba. GLC, które mam obecnie, zapewnia dużo przestrzeni, dzięki czemu mogę komfortowo wozić nie tylko siebie, ale i moje rowery” – śmieje się wicemistrzyni.
img_7486

Maja chętnie uczestniczy w różnych wydarzeniach, organizowanych przez Grupę Wróbel. Często zachęca też gości do aktywnego wypoczynku, jak było w przypadku spotkania pod hasłem „Rowery na Sprintery”, kiedy razem z klientami dealera przemierzała trasy Świeradowa Zdroju. Każdego roku Maja jest również gościem specjalnym eventów z cyklu Dream Cars, które Grupa Wróbel organizuje dla swoich klientów w różnych częściach Polski i Włoch.

Z kolei wczoraj, jako jedna z pierwszych, miała okazję zwiedzić najnowszą inwestycję swojego partnera. „Dzięki temu, że salon jest świetnie skomunikowany z lotniskiem i obwodnicą, na pewno będę mogła częściej wpadać tutaj na kawę” – powiedziała na zakończenie swojej wizyty Maja.
img_7496

Budowa salonu zakończy się lada dzień, aktualnie trwają tam ostatnie prace wykończeniowe. Inwestor zapowiada, że przeniesie się na Graniczną jeszcze w tym roku.

Kontakt dla mediów:
Magdalena Grzanka Tel. +48 692 444 018
[email protected]
img_7552