Coraz więcej osób dokonuje zmian i ulepszeń swoich samochodów, zarówno youngtimerów, jak i klasyków. Dzięki temu powstają oryginalne i niepowtarzalne pojazdy o ciekawym wyglądzie i lepszych parametrach technicznych. Tuningowany samochód jest dostosowany do gustu właściciela poprzez jego inywidualizację np. kolorystykę lub/i osiągi. Każde takie auto to indywidualna, nowa i wyjątkowa historia jego powstania oraz pasji właściciela.


Zapraszamy do udziału w nowym konkursie wszystkich, którzy zmienili własne pojazdy.

Wystarczy opisać swoją historię:

  • Co i dlaczego zachęciło Was do dokonania tuningu?
  • Na czym polegały zmiany (mechaniczne, elektroniczne, optyczne)?
  • Jak te wprowadzone modyfikacje poprawiły wygląd lub/i warunki jezdne oraz osiągi Waszego samochodu?

Dołączcie fajne zdjęcia (również swoje) i wyślijcie wszystko na adres: redakcja@klassikauto.pl !

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 stycznie 2019 roku.

Osoby, które w ciekawy sposób opiszą tuning swojego samochodu, otrzymają atrakcyjną nagrodę. Sponsorem nagród są: Mercedes-Benz Grupa Wróbel, Ford Autoskar oraz nasza redakcja.

Zapraszamy również do polubienia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie. I warto zapisać się do naszego Newslettera i subskrybować nasze informacje.

Zapraszamy Wszystkich, aby opisywać swoje różne historie związane z zabytkową motoryzacją. Ciekawe przypadki nagrodzimy i opublikujemy. A co można u nas wygrać, znajduję się między innymi tu: https://klassikauto.pl/kategoria_gielda/inne/ . Wysłane zgłoszenie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację.