Nasi Czytelnicy dokonali wyboru KLASYKA GRUDNIA 2017, który weźmie już udział w głosowaniu finałowym Klasyk Roku 2017.

Tytuł KLASYK GRUDNIA 2017 roku otrzymuje:

Fiat 126 z 1977 roku. Właścicielem jest Pan Ryszard Rueckert z Katowic.

Moja przygoda z Maluchem zaczeła się na Mazurach. Płynąc łódką kanałem na brzegu siedział starszy pan i łowił ryby. Obok niego stał ten Fiacik. Zapytałem, czy czasem nie jest do sprzedania. Wędkarz odpowidział, że może i by był, ale musi się zastanowić. Zacząłem rozmowę ?, no i po półgodzinnych namowach i ustaleniach ceny stałem sie właścicielem tego Fiata 126p. Po trzech dniach pojechałem zapłacić i odebrać mój nowy nabytek. Do Katowic wracaliśmy na dwa auta. Parę rzeczy ocziwiście należało przy nim zrobić. Stwierdziłem, że zostanie częściowo pomalowany. 

Jeśli chodzi o przyczepkę, to wymyśliłem sobie, że bedąc właścicielem dwóch motorowerów Komar, będę je zabierał na zloty. Kupiłem przyczekę N-250. Będąc na zlocie, znajomy z takiego ładnego, głnego Dodge Charger z Cieszyna powiedział mi, że ma coś takiego. Wiec wszystko szybko poszło. Trochę ją przerobiłem i teraz w takim komplecie, z Komarkami, jesteśmy na różnych fajnych zlotach zabytkowych aut. Pozdrawiam sympatyków portalu i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.”

Dyplom oraz fajną nagrodę wysyłamy pocztą.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Nagrody czekają. Zgłaszajcie swoje oldtimery i youngtimery. Przyjmujemy już zgłoszenia do konkursu Klasyk Lutego 2018!

Zapraszamy również do udzielania nam wywiadów. Przykładowe pytania są w zakładce WYWIADY. Każdej osobie, która opisze nam swoje stare auto wyślemy nagrodę.