Szanowni Państwo,

Z radością przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się kolejna, już 12-ta edycja AUTO MOTO SHOW w dniach 16-17.09 2017.

Rok temu na terenie Expo Silesia w Sosnowcu zaprezentowaliśmy 190 samochodów, było niemal 100 wystawców na ponad 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Warto dodać, że targi odwiedziło blisko 38 tys zwiedzających.

Miło nam poinformować, że tegoroczne targi zapowiadają się jeszcze ciekawiej wręcz imponująco.

Hasło przewodnie imprezy to : „WCZORAJ DZIŚ I JUTRO MOTORYZACJI„.

Zaprezentujemy wiele ciekawych samochodów zabytkowych, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko na targach Auto Moto Show.
AMS_plakat_wersja_internetowa

Ponieważ nasza impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku będzie wiele imprez towarzyszących:

  • zlot tuningowy
  • strefa samochodów zabytkowych
  • strefa tuningu i driftu
  • parada motocyklistów
  • tradycyjne premiery , samochody luksusowe
  • dodatkowo pokazy, konkursy, spotkania ze znanymi ludźmi , a to tylko część atrakcji które czekają na gości Auto Moto Show

Planujemy także wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis zorganizować ciekawą ekspozycję samochodów używanych i wyjątkową aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych, bez ceny minimalnej. Wśród kupujących rozlosujemy dodatkowo nagrodę w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji.

Jeśli do tego dodać pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) i zabawy oraz wybory miss moto to motoryzacyjny weekend wydaje się niezwykle atrakcyjny.
Do obiektów EXPO SILESIA zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17-go września 2017.

Wydarzenia towarzyszące targom Auto Moto Show :
Expo Tuning Show 2017 oraz AutoMotoShow z Dawcami Uśmiechu

Pozdrawiamy miłników zabytkowej motoryzacji
Katarzyna Curyło
automotoshow2017-300x150