Agencja Power zmienia się dla was lub Agencja Power – zmieniamy się dla Was. W ubiegły weekend podczas Gali Mice Poland po raz pierwszy zaprezentowano nowy logotyp Agencji Power /dawny PowerSport/.


– Gdy wiele lat temu tworzyliśmy Agencję PowerSport, jej działalność opierała się głównie na organizacji wydarzeń sportowych. Przez ostatnie lata zorganizowaliśmy setki różnorodnych eventów, zebraliśmy bogate doświadczenie w wielu obszarach świadczonych przez nas usług. Przez te wszystkie lata pilnie uczyliśmy się i poznawaliśmy tajniki organizacji najbardziej niesamowitych wydarzeń – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka Managing Director Agencji Power Sp. z o.o.
image001
POWER, logo

– W pewnym momencie uświadomiliśmy sobie, że nazwa PowerSport zdezaktualizowała się i nie oddaje już wszechstronności naszych działań i potencjału naszych możliwości. Stąd potrzeba jej zmiany, a tym samym pokazania bogatej oferty, którą mamy do zaoferowania naszym Klientom. Przed nami nie tylko zmiana logotypu, strony internetowej oraz siedziby firmy. Obserwując zmieniający się rynek i rosnące oczekiwania Klientów będziemy pracować nad rozszerzeniem oferty i podniesieniem jakości świadczonych przez nas usług na jeszcze wyższy poziom.
power-branding-01
Skąd nazwa POWER? Słowo POWER niesie ze sobą same pozytywne skojarzenia. POWER to moc, siła, energia, nieograniczone możliwości, ale także wartości: lojalność i współpraca oparta na partnerstwie, tak ważne w dzisiejszych czasach. To wartości, którymi kierujemy się na co dzień. To one wyznaczają kierunek naszych działań. Pragniemy, aby nasi współpracownicy i Klienci dzięki otwartej komunikacji i dobrej współpracy po każdym zrealizowanym wspólnie wydarzeniu wynosili z niego nie tylko pozytywne wspomnienia, ale także wiele korzyści biznesowych. Pozwoli to zwiększać ich potencjał… (zdanie jest troszkę za długi i bym skrócił), co pozwoli im zwiększać ich potencjał, i konkurencyjność na rynku. –  podsumowuje Olga Krzemińska-Zasadzka.
POWER, logof141628040
Nowa strona internetowa Agencji będzie dostępna pod adresem www.agencjapower.pl, natomiast stary adres www.powersport.pl będzie rozwijany pod kątem wydarzeń specjalnych i sportowych, którym Patronuje Agencja.
f346271984