Cupra Formentor stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla osób szukających SUV-a do poruszania się po mieście. Jest to samochód z nadwoziem typu Coupé produkowany przez hiszpańską markę Cupra, która należy do koncernu SEAT. Producent chwali się, że jest to pojazd, którego cechą są doskonałe osiągi i dostęp do najnowocześniejszych technologii. Czy rzeczywiście jest tak w praktyce? A jeżeli tak, to w jaki sposób można pozyskać to auto za ułamek jego ceny?

Cechy wyróżniające Cuprę Formentor

Cupra Formentor to przede wszystkim samochód kompaktowy. Sprawdza się on doskonale do jazdy po mieście, gdyż ze względu na jego niewielkie gabaryty dużo łatwiejszym staje się parkowanie, o co zazwyczaj jest trudno w większości dużych polskich miast. Design pojazdu ma zdecydowanie sportowy sznyt, co może przykuwać oko wielu osób. Pomimo, że nie jest to klasyczny SUV, to posiada również jego zalety. W środku auta nie brakuje przestanie, a spory bagażnik sprawia, że jest to samochód bardzo pakowny. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby wyruszać nim także w dalsze trasy, a nie tylko do pracy bądź po zakupy. Model ten pochwalić się może także bogactwem wyposażenia. Cupra zdecydowanie stawia na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów, ponieważ Formentor wyposażony został we wszelkie nowoczesne systemy, mające o to zadbać – chociażby kontrola trakcji i wspomaganie hamowania. Do tego dochodzi duża liczba (aż siedem) poduszek powietrznych, asystent świateł drogowych czy system kontroli powietrza w oponach. Doliczmy do tego elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka, mając zagwarantować nam jak najlepszą widoczność. Wszystkie te rozwiązania mają przede wszystkim zadbać o nasz komfort podróżowania oraz chronić nas przed potencjalnie ryzykownymi sytuacjami na drodze.

Cupra Formentor za ułamek jej ceny

Jeżeli wszystko to brzmi atrakcyjnie, ale z jakiegoś powodu nie jesteśmy gotowi na zakup tego samochodu, to nic nie szkodzi. Coraz więcej wypożyczalni samochodowych oferuje bowiem rozwiązanie zwane wynajmem średnioterminowym. Pozwala nam ono na korzystanie z wybranego pojazdu przez okres od 1 do 12 miesięcy. Warto oczywiście porównać oferty różnych firm, ale z naszych badań wynika, że jedną z najkorzystniejszych pochwalić się może wypożyczalnia Flex To Go. Nie dość, że wynajem w takim modelu subskrypcyjnym zaczyna się tam już od 2350 zł netto za miesiąc, to także uzyskujemy możliwość skorzystania z bezkosztowej rezygnacji z usługi już po pierwszym miesiącu korzystania z niej. Firma Flex To Go oferuje także swoim klientom możliwość rozszerzenia wyposażenia, jak również zwiększenie miesięcznego limitu kilometrów. A przy tym wszystkim nie musimy się martwić ubezpieczeniem, ponieważ otrzymujemy pakiet AC/OC/NNW. W dodatku dodatkowe koszty związane z eksploatacją pojazdu są już wliczone w cenę. To wypożyczalni zależy na tym, aby zapewnić nam pełnozakresowy serwis, assistance 24/7 i samochód zastępczy. Tak samo jest zresztą w przypadku wymiany opon i oleju w samochodzie,

Cupra Formentor we Flex To Go

Jeżeli zdecydujemy się na wypożyczenie Cupry Formentor w formule wynajmu średnioterminowego, to powinniśmy koniecznie zajrzeć na stronę internetową firmy Flex To Go. Pod adresem: www.flexmidrent.pl nie tylko zapoznamy się z dokładniejszą charakterystyką tego modelu, ale także będziemy mogli przeczytać regulamin wypożyczalni i wypełnić formularz kontaktowy w celu wstępnej rezerwacji samochodu. Znalezienie właściwego oddziału wypożyczalni nie powinno być dla nikogo problemem, ponieważ firma Flex To Go zlokalizowana jest w większości dużych, polskich miast.