16 i 17 czerwca w Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się Festiwal Klasyków Motoryzacji MotoLegends KLASYKI NA NOWO. Inicjatywa powstała z miłci i pasji do motoryzacji zabytkowej.


Ambasadorem wydarzenia jest Pan Maciej Wisławski – legenda polskiej motoryzacji. Swoją karierę rozpoczynał od startów w 1973 za kierownicą Syreny 104. Rok później zdobył tytuł najlepszego rajdowca za kierownicą Wartburga. Natomiast prezenterem wszystkich atrakcji i prowadzącym wydarzenie jest gwiazda TVN Turbo, Pan Patryk Mikiciuk.

Idea MotoLegends to integracja pasjonatów zabytkowej motoryzacji, rozwijanie pasji wśród uczestników, propagowanie historycznej wartości wystawianych modeli oraz edukacja historyczna dla najmłodszych pokoleń. Organizatorzy wraz z gośćmi i zaproszonymi stowarzyszeniami zadbają o strefę specjalistów oraz panele dyskusyjne.
Celem MotoLegends jest stworzenie miejsca, w którym zarówno Wystawcy jak i odwiedzający będą mogli znaleźć coś dla siebie. Oprócz wystawy i targów pojazdów zabytkowych, klasycznych i kolekcjonerskich zaplanowane są atrakcje towarzyszące. Jest to idealna forma spędzenia aktywnego weekendu dla rodziny jak i możliwość rozwijania pasji dla pociech już od najmłodszych lat. Całość dopełni strefa targowa, w której będzie możliwość sprzedaży lub zakupu pojazdu. Dodatkowo będzie to okazja do poznania pełnej oferty firm i usług motoryzacyjnych.

Bilety na wydarzenie możecie nabyć już teraz! Możliwy jest zakup online. Organizatorzy rozszerzyli ofertę o bilety grupowe, dzięki której otrzymujecie jedno bądź dwa wejścia gratis. Dlatego już teraz zarezerwujcie czas 16 i 17 czerwca na przyjazd do Sosnowca.

MotoLegends odbędzie się w EXPO SILESIA Sosnowiec, na 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej!
Więcej informacji znajdziecie tutaj :
https://www.facebook.com/events/2038248809724656/
Lub:
http://motolegends.pl/

Zapraszamy serdecznie Czytelników portalu KlassikAuto.pl!
Karolina Kępa