NOWOŚĆ! Podręcznik dla szkół samochodowych do języka angielskiego zawodowego.  Do tego 2 płyty CD oraz klucz do ćwiczeń. Dla zaawansowanych i tych, którzy chcą być zaawansowani!

Redakcja gorąco poleca!  Wyjątkowa i unikalna na rynku publikacja!

Elementy kursu zawierają: podręcznik, ćwiczenia, zestaw nagrań na płytach CD oraz klucz do świczeń. Dla osób na poziomie językowym CEF: B2 (średnio zaawansowany). Poruszane są tematy z zakresu mechaniki oraz mechatroniki samochodowej. Oczywiście nie może zabraknąć podstaw budowy pojazdów i elementów języka biznesu.

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów i nauczycieli techników, policealnych szkół samochodowych oraz specjalistycznych kursów. Oczywiście również dla studentów kierunków mechanicznych.

Z przykrością stwierdzamy, że innych takich publikacji w języku angielskim na rynku nie ma. Książki mogą być też wykorzystywane przez wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego zawodowego. Załączone nagrania na płytach zawierają dialogi, teksty i ćwiczenia.

Książki są ładnie wydane i w niskiej cenie (58 zł).

Redakcja KlassikAuto.pl poleca przede wszystkim uczniom, studentom i nauczycielom szkół samochodowych oraz ambitnym mechanikom i studentom kierunków mechanicznych!

Dostępna w Wydawnictwach Komunikacji i Łączności Sp. z o.o. w Warszawie: www.wkl.com.pl