Wielu kierowców chce zasiąść za kierownicą własnego Volvo. Oczywiście luksus i bezpieczeństwo, jakie gwarantuje ta prestiżowa marka, wiążą się również z pewnymi kosztami. Świetnym sposobem na oszczędności jest program Selekt, który jest dostępny w salonie Volvo w Warszawie. Sprawdźmy, na czym polega!

Ile wynosi cena nowego Volvo?

Na temat Volvo krąży wiele przekonań. Część z nich jest w 100% usprawiedliwiona – dotyczą między innymi bezkompromisowego podejścia do kwestii bezpieczeństwa, a także standardu wykonania i luksusu. Niektóre nie do końca jednak odzwierciedlają realia. Przede wszystkim odnoszą się do kwot, jakie trzeba zapłacić za pojazd. Jak prezentują się aktualne ceny Volvo?

  • W pełni elektryczne Volvo EX30 dostępne jest już za 169 900 zł. Jak widzisz, na tle innych elektryków cena jest naprawdę przystępna. W zamian otrzymujesz oczywiście najwyższą jakość Volvo.
  • Volvo XC40 (mild hybrid) dostaniesz już za 164 900 zł. Własny luksusowy SUV Volvo nie musi więc być drogi.
  • Jeżeli interesuje Cię kombi, Volvo V60 dostaniesz już za 196 900 zł.

Volvo Selekt. W Warszawie za Volvo zapłacisz mniej

Jak widzisz, koszty naprawdę nie muszą być wysokie. Ale istnieje jeden sprawdzony sposób na ich obniżenie. Autoryzowany dealer Volvo w Warszawie AUTOGALA poza sprzedażą nowych pojazdów daje także możliwość skorzystania z programu Volvo Selekt.

Możesz więc kupić używane Volvo, które jest skrupulatnie zweryfikowane i objęte gwarancją. Otrzymujesz swój wymarzony pojazd, który w 100% spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości stawiane przez szwedzką markę. Oczywiście zapłacisz przy tym zdecydowanie mniej. W praktyce to najprostszy i najtańszy sposób na dołączenie do grona kierowców spełniających swoje motoryzacyjne marzenia za kierownicą Volvo.

Jak działa Volvo Selekt?

Niższa cena i pewność, że Twoje auto zostało sprawdzone przez ekspertów z autoryzowanego salonu Volvo to nie wszystko. Otrzymujesz także bezpłatną gwarancję fabryczną, która obowiązuje przez 12 miesięcy. Możesz ją przedłużyć nawet do 3 lat.

Gwarancja obowiązuje w całej Europie bez limitu kilometrów. Co ważne: jeśli w jej trakcie zdecydujesz się sprzedać auto, może z niej skorzystać również następny właściciel. Zyskujesz wobec tego podwójne bezpieczeństwo: po pierwsze wynika z rygorystycznych standardów Volvo, które zostaną potwierdzone podczas kontroli. Po drugie, zawsze pozostaje do dyspozycji szeroka gwarancja, która będzie doskonałym ubezpieczeniem każdej podróży.

Dlaczego warto wybrać dobry salon Volvo w Warszawie?

Jak widzisz, sprawdzony salon Volvo to nie tylko miejsce, w którym możesz zapoznać się z aktualnie oferowanymi modelami szwedzkiej marki, a następnie wejść w ich posiadanie, korzystając z jednej z wielu elastycznych form finansowania. Najlepsze salony Volvo w Warszawie dają również dostęp do szerokiego wyboru aut używanych spełniających rygorystyczne normy.

W momencie zakupu nie kończy się jednak Twoja relacja z autoryzowanym salonem. Wręcz przeciwnie: dopiero się rozpoczyna. To zatrudnieni w nim fachowcy będą odpowiedzialni za profesjonalne zaopiekowanie się Twoim pojazdem. Powinni oferować Ci zarówno przeglądy, jak i naprawy, bazując rzecz jasna na w pełni oryginalnych częściach i procedurach. Dzięki temu upewnisz się, że Twoje Volvo będzie w doskonałej formie przez długie lata i przez cały ten czas będzie zapewniać bezkonkurencyjne bezpieczeństwo i komfort.