Co zrobić, żeby móc jeździć w formie nowoczesnym samochodem o wyjątkowych właściwościach jezdnych i ponadprzeciętnej dynamice, nie angażując jednocześnie dużych środków firmowych na jego zakup? Pierwszym krokiem powinno być bliskie zapoznanie się z kalkulatorem leasingu samochodu dla marek CUPRA i SEAT i szczegółami finansowania oferty Leasing Moc Niskich Rat. A co zrobić w drugim kroku? Wybrać model, który najlepiej wpasuje się w nasze oczekiwania i ruszać po finansowanie!


Poszukując samochodu firmowego, przedsiębiorcy, oprócz określonych oczekiwań co do walorów praktycznych, często chcieliby, by auto zapewniało także przyjemność i sportowe emocje podczas jazdy. Marką, która świetnie potrafi połączyć cechy użytkowe swoich samochodów z wyjątkowymi właściwościami jezdnymi jest SEAT. Czy mówimy o mniejszych autach, jak np. zwinnej zwrotnej Ibizie, bardziej rodzinnych, jak SUV Ateca czy klasycznym kompakcie, jak Leon, inżynierowie SEAT-a dbają o to, by auta wyróżniały się wyrazistym charakterem i ponadprzeciętną dynamiką.

Jeżeli jednak szukamy jeszcze większej dawki adrenaliny za kółkiem, dodatkowo podkreślonej wyróżniającym się, nieco ekstrawaganckim wyglądem samochodu, powinniśmy zwrócić się w stronę oferty marki CUPRA. CUPRA to marka stworzona na bazie najbardziej usportowionych modeli SEAT-a. Stąd w ofercie znajdziemy choćby takie propozycje jak CUPRA Leon czy CUPRA Ateca, ale też nie znajdujące bezpośredniego odpowiednika w gamie SEAT-a, jak choćby CUPRA Formentor. Wyróżnikiem stylistycznym modeli tej marki są bezkompromisowe, wyraziste ostre linie nadwozia. Idealnie oddają one silny, sportowy charakter pojazdów.

Zarówno samochody marki SEAT jak i CUPRA mogą być idealną odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców poszukujących dynamicznego, a przy tym wciąż praktycznego auta firmowego. I wcale nie są marzeniem trudnym do spełnienia. Wszystko dzięki nowoczesnym formom finansowania, pozwalającym uzyskać naprawdę atrakcyjną ratę nawet bez wpłaty własnej. Narzędziem, które pozwoli nam to sprawdzić jest kalkulator leasingu samochodu.

Kalkulator leasingowy został przygotowany z myślą o przedsiębiorcach, chcących samodzielnie porównać różne warianty finansowania samochodu wybranego przez nich do leasingu. Z tego narzędzia może skorzystać dosłownie każdy, warunkiem jest… posiadanie dostępu do Internetu. Kalkulator leasingu samochodu jest bowiem dostępny na oficjalnych stronach internetowych marek CUPRA i SEAT.

Aby przekonać się, jak atrakcyjną ratę możemy otrzymać na leasing wybranego modelu z gamy SEAT-a lub CUPRY bez wpłaty własnej, wystarczy wejść na kalkulator leasingowy w ofercie Leasing Moc Niskich Rat i suwak „Opłata wstępna” ustawić w pozycji 0%. Następnie wystarczy dostosować 2 pozostałe suwaki w kalkulatorze, czyli okres finansowania w miesiącach oraz roczny limit kilometrów, zgodnie z naszymi preferencjami. Wówczas od razu na ekranie wyświetli nam się informacja o wysokości miesięcznej raty leasingu na wybrany przez nas model przy wskazanych parametrach umowy leasingowej.