Redakcja KlassikAuto.pl otrzymała niedawno książkę dotyczącą marki ŠKODA. To ciekawe wydanie w trzech językach: angielskim, niemieckim i czeskim.

Cytujemy za Księgarnią Artystyczną Bookoff:

Driven by Design

Od momentu założenia ponad 120 lat temu firma z powodzeniem uchwyciła ducha każdej epoki, jednocześnie tworząc pojazdy o ponadczasowym pięknie w swojej długiej, bogatej historii. „Driven by Design” zapewnia ekscytujący wgląd w proces projektowania i rozwoju pojazdów. Zajrzymy przez ramię projektanta w kulminacyjnych momentach jego długiej podróży od wizji do gotowego produktu, od pomysłu do ideału: inspiracji, szkicu, rzeźby. Poprzeczka jest ustawiona wysoko, aby tworzyć samochody z charakterem, który oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Te aspiracje zostały doskonale zrealizowane w nowym SUV-ie KODIAQ, pojeździe, który łączy w sobie zapierający dech w piersiach design, funkcjonalność i komfort, pozostając jednocześnie zdecydowanie i charakterystycznym SKODA. Dzięki „Driven by Design” wiemy, jak powstają takie arcydzieła.

Treść podzielona jest w następujący sposób:

  • Introduction: Our inventive heart and soul / Wprowadzenie: Nasze pomysłowe serce i dusza
  • Heritage: Emotions always in motion / Dziedzictwo: Emocje zawsze w ruchu
  • Inspiration: A fresh start / Inspiracja: Nowy początek
  • Sketch: A place for your ideas / Szkic: miejsce na Twoje pomysły
  • Sculpture: We are all human / Rzeźba: Wszyscy jesteśmy ludźmi
  • Vision: A glimpse into our future / Wizja: spojrzenie w naszą przyszłość

Książka, a może bardziej album, w formacie A4 wydany jest w twardej oprawie, na kredowym papierze i zawiera wiele ciekawych fotografii, dzięki którym bliżej poznamy historię marki popularnej w naszym kraju. Polecamy tę publikację nie tylko fanom ŠKODA, ale i miłnikom motoryzacji.

Książka dostępna w sprzedaży internetowej, np. w Księgarni Bookoff, Amazon.