Nie wystarczy dbać jedynie o mechaniczny układ pojazdu, gdyż stan wizualny jest równie ważny. Zadbany samochód, regularnie czyszczony i odpowiednio zabezpieczany, to dłuższy okres bez oznak korozji, eliminacja rysek, a wreszcie wyższa cena w momencie sprzedaży. Zadbaj o samochód, powierzając go fachowcom od auto detailingu i ciesz się jego blaskiem dłużej!

Czym jest auto detailing?

Auto detailing czy też car detailing to ogólnie mówiąc szczegółowe czyszczenie i impregnowanie samochodów. Składa się ono z wielu wykonywanych żmudnie procesów, które fachowcy z auto detailing Szczecin wykonują powoli i dokładnie, zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Detailing wnętrza obejmuje z reguły dokładne odkurzanie, pranie tapicerki, czyszczenie podsufitki, czyszczenie i pielęgnację deski rozdzielczej i pozostałych elementów z tworzywa. Z kolei w przypadku karoserii, obejmuje on często takie czynności, jak korekta lakieru, mycie szamponem, dokładne woskowanie przy użyciu kosmetyków, polerowanie karoserii i reflektorów, mycie i polerowanie szyb, impregnację elementów uszczelniających i pozostałych elementów z tworzyw sztucznych.

Zalety auto detailingu

Jak sprawić, żeby samochód wyglądał jak nowy albo też zapobiec efektom eksploatacji? Sam dobrze wiesz, że wizyta na najlepszej myjni nie przynosi długotrwałych efektów. W czasie takiej wizyty nie są także czyszczone wszystkie widoczne elementy, a czyszczenie wewnątrz obejmuje zwykle tylko odkurzanie. Jeżeli chcesz, aby Twój samochód błyszczał i pachniał nowością, musisz skupić się na detalach. Samo mycie nie wystarczy, trzeba także użyć środków do impregnacji poszczególnych elementów, renowacji, pielęgnacji i należy wiedzieć, jak to zrobić.

Dzięki detailingowi zyskujesz:

  • renowację powłoki lakierniczej,
  • renowację reflektorów,
  • czystą, wywoskowaną i wypolerowaną karoserię,
  • zaimpregnowane elementy z tworzyw sztucznych,
  • precyzyjnie odkurzone wnętrze,
  • wypraną tapicerkę,
  • impregnację skóry,
  • odtłuszczoną i nabłyszczoną deskę rozdzielczą,
  • umyte szyby.

Auto detailing Szczecin

W dużym stopniu od tego, jakie czynności zostaną wykonane i jakie środki zostaną użyte w procesie car detailingu, zależy finalny wygląd i stan samochodu. Jeśli mieszkasz w okolicach Szczecina lub w nim i zależy Ci na pięknym wyglądzie z zewnątrz i czystym wnętrzu samochodu, to powierz zadanie firmie Ceramik-Technik, specjalistom, dla których kosmetyka samochodowa to pasja. Oferują oni także zabezpieczenie karoserii powłoką ceramiczną, co sprawi, że Twoje auto będzie wygląd lepiej niż nowe. Wejdź na https://ceramik-technik.eu/ i przekonaj się sam.