CARMAGEDDON RALLY jest to wyzwanie dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników nie bojących zmierzyć się z nieznanymi trasami i szalonymi zadaniami.


Liczymy, że nasza inicjatywa i chęć wspólnej zabawy przypadnie Wam do gustu i postanowicie bawić się razem z nami. Jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, za nami wiele wypraw. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy dobra zabawę i ogrom niezapomnianych przygód.

Trasa każdego roku będzie inna. W 2015 roku to: Polska, Czechy, Austria, Słowacja, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, a dla chętnych przejazd przez Kaliningrad. W drodze na pewno spotka nas dużo niespodzianek. Wierzymy jednak, że WSPÓLNIE pokonamy każdą przeszkodę, która stanie na naszej drodze. Trasę odbywacie we własnym zakresie. Nie jedziemy cały czas w jednym konwoju!

Trasa prowadzi z Polski przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Ukrainę, Litwę oraz Łotwę. Gwarantujemy najpiękniejsze drogi (autostrady będziemy omijać szerokim łukiem), wspaniałe krajobrazy oraz dużo trudnych i nietypowych zadań do zrealizowania. Codziennie będziemy robić od 550 do 750 km (w zależności od trudności trasy). Kluczowe założenia to oryginalność, niski budżet, szaleństwo, przygoda i oczywiście zamiłowanie do motoryzacji.

Na trasie nie chodzi o szybkość, ale o umiejętności i kreatywność! Codziennie każdy otrzyma trasę podróży i zadania do wykonania, za które będzie można zdobywać punkty. Będziemy starać się, aby zadania, które będą do realizacji były szalone a zarazem śmieszne. Po drodze możecie zdobywać dodatkowe punkty dzięki którym zbliżycie się do zwycięstwa.

Punkty zdobyć można w prosty sposób robiąc szalone zdjęcia, nagrywając śmieszne krótkie filmiki (max 20 sec.) oraz oczywiście wykonując zadania, które otrzymacie razem z planem trasy. Codziennie wieczorem w trakcie imprezy rozkręcanej przez dj Wojnę organizatorzy wybiorą zdjęcie lub filmik dnia oraz wydadzą koszulki lidera klasyfikacji punktowej.

Zapraszam i pozdrawiam
Michał Paszkiewicz