NOWA KOLEKCJA OD DE AGOSTINI – „Żuk A07” – najbardziej niezawodny dostawczak w Polsce!

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz krok po kroku i część po części złożyć metalowy model kultowego Żuka w imponującej skali 1:8. Nie było w historii polskiej motoryzacji auta bardziej wszechstronnego. Ten sprytny dostawczak przewoził wszystko – ludzi, zwierzęta, artykuły spożywcze i budowlane. Był wołem roboczym czasów PRL-u i jednocześnie najbardziej wszechstronnym autem na polskich szosach. Od zakończenia jego produkcji minęło juz ponad 30 lat, a i tak nadal można jeszcze spotkać wysłużone egzemplarze tego samochodu, który jak żaden inny zasługuje na miano kultowego.

Zamów kolekcję na stronie – https://bit.ly/zuk-deagostini – używając kodu – ZUKPROMO – i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Model, który możesz złożyć, to doskonale odwzorowany egzemplarz tego samochodu w skali 1:8. Całkowita długość tego modelu to 54 cm. Został on odtworzony z pedantyczną wręcz dbałcią o detale. Wśród wielu atrakcyjnych elementów modelu samochodu nawiązujących do niezapomnianego Żuka sprzed lat znajdują się m.in. ruchome koła, otwierane wszystkie drzwi, świecące reflektory, odgłos pracy silnika. Ten egzemplarz z pewnością będzie wyglądał imponująco na Twojej półce!

W każdym kolejnym numerze kolekcji znajdują się części do składania modelu, bogato ilustrowany artykuł, album z archiwalnymi zdjęciami Żuków i ich właścicielami i instrukcja montażu modelu krok po kroku. Dzięki fascynującej lekturze naszej serii możliwe jest poznanie najbardziej znanych dostawczaków i mikrobusów, a składając model Żuka A07, zgłębienie tajników jego działania i budowy.

Warto zamówić prenumeratę, ponieważ oprócz niższej ceny i bezpłatnej dostawy, otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: dwa plakaty z Żukami, segregator na zeszyty kolekcji, brelok z logo Żuka, retro notes czy model Żuka w skali 1:24.
W ofercie prenumeraty PREMIUM otrzymasz podstawę na model oraz akcesoria modelu: bagażnik, skrzynka z warzywami, waga do skrzynek.

Zamów kolekcję na stronie – https://bit.ly/zuk-deagostini – używając kodu – ZUKPROMO – i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!